Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 50,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MAN FLORIMED SRL (CUI 35863187) este o societate cu răspundere limitată activă din Târnăveni, județul Mureș, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 495.569 lei (+7,3% față de 2024) și un profit net de 250.536 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 84.490 lei |
| 2017 | 158.322 lei |
| 2018 | 190.462 lei |
| 2019 | 231.542 lei |
| 2020 | 249.365 lei |
| 2021 | 291.246 lei |
| 2022 | 296.525 lei |
| 2023 | 379.573 lei |
| 2024 | 462.032 lei |
| 2025 | 495.569 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 495.569 | 462.032 | 379.573 | 296.525 | 291.246 | 249.365 | 231.542 | 190.462 | 158.322 | 84.490 |
| Profit net | 250.536 | 189.243 | 169.513 | 129.083 | 138.093 | 97.973 | 95.340 | 75.509 | 58.998 | 29.640 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Active imobilizate | 43.317 | 3.820 | 6.370 | 5.250 | 715 | 1.144 | 1.573 | 2.002 | 2.431 | 582 |
| Active circulante | 265.486 | 207.425 | 182.515 | 136.597 | 149.487 | 117.983 | 104.713 | 122.977 | 65.079 | 35.816 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 1.000 | 1.260 | 60.604 | 27.215 | 28.666 | 19.679 | 20.363 | 15.842 | 12.450 | 11.298 |
| Datorii | 15.571 | 21.762 | 19.132 | 12.524 | 11.869 | 20.914 | 10.706 | 11.232 | 8.272 | 6.558 |
| Capitaluri proprii | 251.184 | 189.483 | 169.753 | 129.323 | 138.333 | 98.213 | 95.580 | 113.747 | 59.238 | 29.840 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 50,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 17,05 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MAN FLORIMED SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MAN FLORIMED SRL în 2025 a fost de 495.569 lei, în creștere cu 7,3% față de 2024.
În 2025, MAN FLORIMED SRL a înregistrat un profit net de 250.536 lei.
Activitatea principală a MAN FLORIMED SRL este Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).
MAN FLORIMED SRL are sediul social la adresa ARMATEI Nr. 106, Municipiul Târnăveni, Jud. Mureș, 545600.
Nu. MAN FLORIMED SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MAN FLORIMED SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].