MALVI-IMPEX SRL DOROHOI
Str. Maramureş Nr. 81, Mun. Dorohoi, Jud. Botoşani, 715200
- CUI
- 7570173
- Reg. Com.
- J07/337/1995
- Înființată
- 6 iulie 1995
- Vechime
- 31 de ani, 3 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 16.11.2007
Rezumat
Pe scurt
MALVI-IMPEX SRL DOROHOI (CUI 7570173) a fost o societate cu răspundere limitată din Dorohoi, județul Botoșani, înființată în 1995 și radiată în 2007.
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 7570173
- Nr. Reg. Com.
- J07/337/1995
- EUID
- ROONRC.J07/337/1995
- Data înființării
- 6 iulie 1995
- Vechime
- 31 de ani, 3 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. Maramureş Nr. 81, Mun. Dorohoi, Jud. Botoşani, 715200
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (0)
- -
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2007
Radierea din Registrul Comerțului
- 1995
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Botoșani cu nr. J7/337/1995, sub denumirea MALVI-IMPEX SRL.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre MALVI-IMPEX SRL DOROHOI
Este MALVI-IMPEX SRL DOROHOI activă?
Nu. MALVI-IMPEX SRL DOROHOI a fost radiată din Registrul Comerțului în 2007.
Unde avea sediul MALVI-IMPEX SRL DOROHOI?
MALVI-IMPEX SRL DOROHOI avea sediul social la adresa Str. Maramureș Nr. 81, Mun. Dorohoi, Jud. Botoșani, 715200.
MALVI-IMPEX SRL DOROHOI are datorii la ANAF?
Nu. MALVI-IMPEX SRL DOROHOI nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre MALVI-IMPEX SRL DOROHOI
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].