MALUCASERV SRL Funcțiune e-Factura SRL

Înființată 11.10.2005
Str. MIHAI VITEAZU Nr. 69, Bl. 101, Sc. A, Et. P, Ap. 2, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea 9622, Activități de tratament și înfrumusețare

Prezentare

Pe scurt

MALUCASERV SRL (CUI 18029808) este o societate cu răspundere limitată activă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2005. Activitatea principală este Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 106.585 lei (+63% față de 2024) și un profit net de 16.501 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Cifra de afaceri 2025
106,6 miilei
+63,3%, față de 2024
Profit net 2025
16,5 miilei
+115,4%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
15,5%
Capital social
282,2 miilei
Vechime
21ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201614.408 lei
2017-
2018-
201947.786 lei
202075.405 lei
202146.860 lei
202288.278 lei
202342.920 lei
202465.253 lei
2025106.585 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri106.58565.25342.92088.27846.86075.40547.786--14.408
Profit net16.5017.661-14.98937.74416.31745.37610.381-33.08620.0171.655
Număr mediu de angajați11111111--
Active imobilizate44.34038.60431.37512.12617.15722.26822.26819.720--
Active circulante50.38530.04947.064104.95159.72037.49827.27513.07836.59031.021
Stocuri1.404-----11.7349.25924.50124.501
Creanțe--1.0393.2764.3623.2763.2753.2752.6262.626
Datorii19.66419.09336.54022.44519.98919.19542.61536.2516.95732.032
Capitaluri proprii75.06149.56041.89994.63256.88840.5716.928-3.45329.633-1.011
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
15% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,5 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
2,56 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,56 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
21% Față de anul anterior: în scădere

21% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Înregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFRELUARE ACTIVITATE din data 11.01.2018

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
18029808
Nr. Reg. Com.
J2005000946381
EUID
ROONRC.J2005000946381
Cod CAEN principal
9622, Activități de tratament și înfrumusețare
Data înființării
11 octombrie 2005
Vechime
21 de ani
Formă juridică
SRL
Capital social
282,2 mii lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Str. MIHAI VITEAZU Nr. 69, Bl. 101, Sc. A, Et. P, Ap. 2, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea
Domiciliu fiscal
Str. Mihai Viteazu Nr. 69, Mun. Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, 240204

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • N••• MA••• LU•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2024
  1. Înscrierea în Registrul RO e-Factura ANAF
2020
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2018
  1. Reactivată ca contribuabil de ANAF ANAF
  2. Stare nouă la ONRC: Funcțiune ONRC
  3. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate ONRC
2016
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
  2. Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate ONRC
  3. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2005
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Vâlcea cu nr. J38/946/2005. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre MALUCASERV SRL

Este MALUCASERV SRL activă?

Da. MALUCASERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MALUCASERV SRL?

Cifra de afaceri a MALUCASERV SRL în 2025 a fost de 106.585 lei, în creștere cu 63% față de 2024.

Ce profit a avut MALUCASERV SRL în 2025?

În 2025, MALUCASERV SRL a înregistrat un profit net de 16.501 lei.

Ce activitate are MALUCASERV SRL?

Activitatea principală a MALUCASERV SRL este Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

Unde are sediul MALUCASERV SRL?

MALUCASERV SRL are sediul social la adresa Str. MIHAI VITEAZU Nr. 69, Bl. 101, Sc. A, Et. P, Ap. 2, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea.

MALUCASERV SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MALUCASERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MALUCASERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. MALUCASERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MALUCASERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].