Marjă netă
SlabFirma a pierdut 8,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MALTYVER SRL (CUI 34833412) este o societate cu răspundere limitată activă din Brăila, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 138.501 lei (-16% față de 2024) și o pierdere netă de 11.397 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 76.870 lei |
| 2017 | 211.707 lei |
| 2018 | 162.934 lei |
| 2019 | 146.873 lei |
| 2020 | 257.062 lei |
| 2021 | 309.874 lei |
| 2022 | 260.537 lei |
| 2023 | 429.863 lei |
| 2024 | 164.718 lei |
| 2025 | 138.501 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 138.501 | 164.718 | 429.863 | 260.537 | 309.874 | 257.062 | 146.873 | 162.934 | 211.707 | 76.870 |
| Profit net | -11.397 | -72.777 | 61.194 | 590 | 35.813 | 25.488 | -22.809 | -12.413 | -45.376 | -29.604 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 |
| Active imobilizate | 1.231 | 3.050 | 4.869 | 6.688 | 8.558 | 9.944 | 8.989 | 10.487 | 11.985 | - |
| Active circulante | 11.113 | 13.186 | 59.674 | 65.939 | 47.012 | 39.560 | 13.115 | 15.016 | 27.243 | 4.858 |
| Stocuri | 3.635 | 2.732 | 1.206 | 16.686 | 8.867 | 12.582 | 2.396 | 4.172 | 9.324 | 797 |
| Creanțe | 910 | 5.308 | 5.004 | 47.097 | 8.257 | 11.201 | 3.192 | 3.932 | 2.285 | 2.447 |
| Datorii | 70.089 | 57.407 | 32.936 | 101.436 | 88.546 | 118.294 | 116.381 | 97.668 | 100.661 | 20.915 |
| Capitaluri proprii | -57.745 | -46.348 | 26.430 | -34.764 | -35.354 | -71.168 | -96.655 | -73.846 | -61.433 | -16.057 |
Firma a pierdut 8,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 16% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
568% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MALTYVER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MALTYVER SRL în 2025 a fost de 138.501 lei, în scădere cu 16% față de 2024.
În 2025, MALTYVER SRL a înregistrat o pierdere netă de 11.397 lei.
Activitatea principală a MALTYVER SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
MALTYVER SRL are sediul social la adresa DOROBANȚILOR Nr. 669, C3, Municipiul Brăila, Jud. Brăila, 810145.
Da. MALTYVER SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. MALTYVER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].