ActivăSRL

MALPONI SRL

CHEIA Nr. 95, Sat Cheia Com. Moieciu, Jud. Braşov, 507131

CAEN 5520: Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CUI
16947397
Reg. Com.
J08/2664/2004
Înființată
16 noiembrie 2004
Vechime
21 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
104 mii lei
Profit net 2025
-31 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.11.2004

Rezumat

Pe scurt

MALPONI SRL (CUI 16947397) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Cheia, comuna Moieciu, județul Brașov, înființată în 2004. Activitatea principală este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 104.497 lei (-23% față de 2024) și o pierdere netă de 30.572 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16947397
Nr. Reg. Com.
J08/2664/2004
EUID
ROONRC.J08/2664/2004
Cod CAEN principal
5520 - Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Data înființării
16 noiembrie 2004
Vechime
21 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
CHEIA Nr. 95, Sat Cheia Com. Moieciu, Jud. Braşov, 507131

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GOR••• LUMIN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-22,7% față de 2024

104.497 RON

2024: 135.222 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.009 RONAnul 2017: 3.481 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 23.043 RONAnul 2021: 44.222 RONAnul 2022: 94.340 RONAnul 2023: 207.890 RONAnul 2024: 135.222 RONAnul 2025: 104.497 RON

Profit net 2025

-1179,1% față de 2024

-30.572 RON

2024: 2.833 RON

-40k-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -20.132 RONAnul 2017: -26.018 RONAnul 2018: -18.741 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 19.236 RONAnul 2021: 11.485 RONAnul 2022: 4.386 RONAnul 2023: 27.736 RONAnul 2024: 2.833 RONAnul 2025: -30.572 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    104 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    135 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    208 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    94 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-29%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 29,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,05Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 4,7% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
89%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

89% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2011

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2004

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2664/2004.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MALPONI SRL

Este MALPONI SRL activă?

Da. MALPONI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MALPONI SRL?

Cifra de afaceri a MALPONI SRL în 2025 a fost de 104.497 lei, în scădere cu 23% față de 2024.

Ce profit a avut MALPONI SRL în 2025?

În 2025, MALPONI SRL a înregistrat o pierdere netă de 30.572 lei.

Ce activitate are MALPONI SRL?

Activitatea principală a MALPONI SRL este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

Unde are sediul MALPONI SRL?

MALPONI SRL are sediul social la adresa CHEIA Nr. 95, Sat Cheia Com. Moieciu, Jud. Brașov, 507131.

MALPONI SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MALPONI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MALPONI SRL are datorii la ANAF?

Nu. MALPONI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MALPONI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].