ActivăSRL

MALICOREX SRL

Str. Lascăr Catargiu Nr. 8, Mun. Curtea de Argeş, Jud. Argeş, 115300

CAEN 5211: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
4227937
Reg. Com.
J03/1562/1993
Înființată
27 mai 1993
Vechime
33 de ani, 4 luni

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.07.1993

Rezumat

Pe scurt

MALICOREX SRL (CUI 4227937) este o societate cu răspundere limitată activă din Curtea de Argeș, județul Argeș, înființată în 1993. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
4227937
Nr. Reg. Com.
J03/1562/1993
EUID
ROONRC.J03/1562/1993
Cod CAEN principal
5211 - Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
27 mai 1993
Vechime
33 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Lascăr Catargiu Nr. 8, Mun. Curtea de Argeş, Jud. Argeş, 115300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FLORE••• GRIG•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2003, 2007, 2009

  2. 2010

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/1562/1993.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MALICOREX SRL

Este MALICOREX SRL activă?

Da. MALICOREX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce activitate are MALICOREX SRL?

Activitatea principală a MALICOREX SRL este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Unde are sediul MALICOREX SRL?

MALICOREX SRL are sediul social la adresa Str. Lascăr Catargiu Nr. 8, Mun. Curtea de Argeș, Jud. Argeș, 115300.

MALICOREX SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MALICOREX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MALICOREX SRL are datorii la ANAF?

Nu. MALICOREX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MALICOREX SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].