ActivăSRL

MALEBYS SRL

Str. Răsăritului Nr. 108, Ap. 35, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400587

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
33877216
Reg. Com.
J12/3437/2014
Înființată
8 decembrie 2014
Vechime
11 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2023
651 mii lei
Profit net 2023
47 mii lei
Angajați 2023
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.12.2014

Rezumat

Pe scurt

MALEBYS SRL (CUI 33877216) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 650.567 lei (+0% față de 2022) și un profit net de 47.260 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33877216
Nr. Reg. Com.
J12/3437/2014
EUID
ROONRC.J12/3437/2014
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
8 decembrie 2014
Vechime
11 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Răsăritului Nr. 108, Ap. 35, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400587

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BERE••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

+0,0% față de 2022

650.567 RON

2022: 650.567 RON

0250k500k750k1 mil201520162017201820192020202120222023Anul 2015: 293.042 RONAnul 2016: 611.541 RONAnul 2017: 588.462 RONAnul 2018: 627.346 RONAnul 2019: 977.543 RONAnul 2020: 624.932 RONAnul 2021: 513.206 RONAnul 2022: 650.567 RONAnul 2023: 650.567 RON

Profit net 2023

+0,0% față de 2022

47.260 RON

2022: 47.260 RON

-100k0100k200k300k400k201520162017201820192020202120222023Anul 2015: 1 RONAnul 2016: -41.662 RONAnul 2017: -32.996 RONAnul 2018: 34.586 RONAnul 2019: -30.823 RONAnul 2020: 303.199 RONAnul 2021: 271.543 RONAnul 2022: 47.260 RONAnul 2023: 47.260 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    651 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    651 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    513 mii lei
    Profit net
    272 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    625 mii lei
    Profit net
    303 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    978 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    627 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    588 mii lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    612 mii lei
    Profit net
    -42 mii lei
    Angajați
    2
  • 2015

    Cifra de afaceri
    293 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăBun
7,3%Față de anul anterior: stabil
20192020202120222023

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
14,97Față de anul anterior: stabil
20192020202120222023

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 14,97 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
6%Față de anul anterior: stabil
20192020202120222023

6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3437/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MALEBYS SRL

Este MALEBYS SRL activă?

Da. MALEBYS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MALEBYS SRL?

Cifra de afaceri a MALEBYS SRL în 2023 a fost de 650.567 lei, în creștere cu 0% față de 2022.

Ce profit a avut MALEBYS SRL în 2023?

În 2023, MALEBYS SRL a înregistrat un profit net de 47.260 lei.

Ce activitate are MALEBYS SRL?

Activitatea principală a MALEBYS SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul MALEBYS SRL?

MALEBYS SRL are sediul social la adresa Str. Răsăritului Nr. 108, Ap. 35, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400587.

MALEBYS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MALEBYS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MALEBYS SRL are datorii la ANAF?

Nu. MALEBYS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MALEBYS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].