ActivăSRL

MALCONS PROIECT SRL

Str. Zânelor Nr. 70, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă, Jud. Timiş, 307285

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
33543712
Reg. Com.
J35/2051/2014
Înființată
3 septembrie 2014
Vechime
12 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
0 lei
Profit net 2025
-1 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.09.2014

Rezumat

Pe scurt

MALCONS PROIECT SRL (CUI 33543712) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Moșnița Nouă, județul Timiș, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 1.155 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33543712
Nr. Reg. Com.
J35/2051/2014
EUID
ROONRC.J35/2051/2014
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
3 septembrie 2014
Vechime
12 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Zânelor Nr. 70, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă, Jud. Timiş, 307285

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MA••• MICH•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

0 RON

2024: 0 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 833 RONAnul 2017: 96.860 RONAnul 2018: 220.619 RONAnul 2019: 330.656 RONAnul 2020: 308.032 RONAnul 2021: 101.820 RONAnul 2022: 151.718 RONAnul 2023: 260.640 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

-102,0% față de 2024

-1.155 RON

2024: 59.037 RON

-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -37.449 RONAnul 2017: 49.008 RONAnul 2018: 64.348 RONAnul 2019: 181.329 RONAnul 2020: 25.842 RONAnul 2021: -96.892 RONAnul 2022: -35.265 RONAnul 2023: 134.504 RONAnul 2024: 59.037 RONAnul 2025: -1.155 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    261 mii lei
    Profit net
    135 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    152 mii lei
    Profit net
    -35 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    102 mii lei
    Profit net
    -97 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    308 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    331 mii lei
    Profit net
    181 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    221 mii lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    833 lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
202120222023

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,63Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,63 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
22%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

22% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2051/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MALCONS PROIECT SRL

Este MALCONS PROIECT SRL activă?

Da. MALCONS PROIECT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut MALCONS PROIECT SRL în 2025?

În 2025, MALCONS PROIECT SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.155 lei.

Ce activitate are MALCONS PROIECT SRL?

Activitatea principală a MALCONS PROIECT SRL este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul MALCONS PROIECT SRL?

MALCONS PROIECT SRL are sediul social la adresa Str. Zânelor Nr. 70, Sat Moșnița Nouă Com. Moșnița Nouă, Jud. Timiș, 307285.

MALCONS PROIECT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MALCONS PROIECT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MALCONS PROIECT SRL are datorii la ANAF?

Nu. MALCONS PROIECT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MALCONS PROIECT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].