RadiatăSRL

MALATISA SRL

Str. Ady Endre Nr. 84, Ap. 1, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410008

CAEN 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor

CUI
32852647
Reg. Com.
J05/332/2014
Înființată
27 februarie 2014
Vechime
12 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2019
215 mii lei
Profit net 2019
-6 mii lei
Angajați 2019
5

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 27.01.2021

Rezumat

Pe scurt

MALATISA SRL (CUI 32852647) a fost o societate cu răspundere limitată din Oradea, județul Bihor, înființată în 2014 și radiată în 2021. Activitatea principală era Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 214.725 lei (+12% față de 2018) și o pierdere netă de 6.280 lei, cu 5 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32852647
Nr. Reg. Com.
J05/332/2014
EUID
ROONRC.J5/332/2014
Cod CAEN principal
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
Data înființării
27 februarie 2014
Vechime
12 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ady Endre Nr. 84, Ap. 1, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410008

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BA••• SIM••• MARIO•••
  • CABI••• INDIVID••• •• INSOLVE••• VAR••• MIO••• SERAF•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

+12,0% față de 2018

214.725 RON

2018: 191.646 RON

0100k200k300k201420152016201720182019Anul 2014: 216.820 RONAnul 2015: 224.738 RONAnul 2016: 184.587 RONAnul 2017: 151.995 RONAnul 2018: 191.646 RONAnul 2019: 214.725 RON

Profit net 2019

+80,1% față de 2018

-6.280 RON

2018: -31.630 RON

-60k-40k-20k020k201420152016201720182019Anul 2014: -49.267 RONAnul 2015: 7 RONAnul 2016: -52.067 RONAnul 2017: -53.522 RONAnul 2018: -31.630 RONAnul 2019: -6.280 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    215 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    192 mii lei
    Profit net
    -32 mii lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    152 mii lei
    Profit net
    -54 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    185 mii lei
    Profit net
    -52 mii lei
    Angajați
    8
  • 2015

    Cifra de afaceri
    225 mii lei
    Profit net
    7 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    217 mii lei
    Profit net
    -49 mii lei
    Angajați
    10

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăSlab
-2,9%Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

Firma a pierdut 2,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,12Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

Activele circulante acoperă doar 12% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
817%Față de anul anterior: în scădere
20152016201720182019

817% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Stări încheiate la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2020

    Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2014 - 2014)
  1. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/332/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MALATISA SRL

Este MALATISA SRL activă?

Nu. MALATISA SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2021.

Care este cifra de afaceri a MALATISA SRL?

Cifra de afaceri a MALATISA SRL în 2019 a fost de 214.725 lei, în creștere cu 12% față de 2018.

Ce profit a avut MALATISA SRL în 2019?

În 2019, MALATISA SRL a înregistrat o pierdere netă de 6.280 lei.

Câți angajați avea MALATISA SRL?

Conform bilanțului pe 2019, MALATISA SRL a avut în medie 5 angajați (față de 6 angajați în 2018).

Ce activitate avea MALATISA SRL?

Activitatea principală a MALATISA SRL era Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

Unde avea sediul MALATISA SRL?

MALATISA SRL avea sediul social la adresa Str. Ady Endre Nr. 84, Ap. 1, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410008.

MALATISA SRL are datorii la ANAF?

Nu. MALATISA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MALATISA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].