MAIRI SERV SRL Funcțiune SRL

Înființată 04.11.2004
Str. RAPSODIEI Nr. 20, Bl. D1, Sc. A, Ap. 19, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, 0240248 4933, Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Prezentare

Pe scurt

MAIRI SERV SRL (CUI 16909407) este o societate cu răspundere limitată activă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2004. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 21.112 lei (-13% față de 2024) și un profit net de 4.943 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
21,1 miilei
−13,4%, față de 2024
Profit net 2025
4.943lei
+172,5%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
23,4%
Capital social
200lei
Vechime
22ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201647.936 lei
201746.852 lei
201864.600 lei
201941.449 lei
202015.792 lei
202140.071 lei
202240.231 lei
202319.937 lei
202424.370 lei
202521.112 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri21.11224.37019.93740.23140.07115.79241.44964.60046.85247.936
Profit net4.9431.814-11.0315.54016.9793.90315.690-5.55211.23326.993
Număr mediu de angajați1111111111
Active imobilizate--8.65323.48638.319---1.7402.736
Active circulante6.0205.5304.7261.2308.95021.97018.7515.71511.0921.291
Stocuri----------
Creanțe-----20.000---881
Datorii75951317648218.5752549383.5924492.876
Capitaluri proprii5.2615.01713.20324.23428.69421.71617.8132.12312.3831.151
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
23% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,4 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
7,93 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,93 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
13% Față de anul anterior: în creștere

13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 04.11.2004

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
16909407
Nr. Reg. Com.
J2004001042388
EUID
ROONRC.J2004001042388
Cod CAEN principal
4933, Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
4 noiembrie 2004
Vechime
22 de ani
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Str. RAPSODIEI Nr. 20, Bl. D1, Sc. A, Ap. 19, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, 0240248
Domiciliu fiscal
Str. Rapsodiei Nr. 20, Mun. Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, 240248

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0761••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • TUD••• IO••• MAR•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2018
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2016
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2004
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Vâlcea cu nr. J38/1042/2004. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre MAIRI SERV SRL

Este MAIRI SERV SRL activă?

Da. MAIRI SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MAIRI SERV SRL?

Cifra de afaceri a MAIRI SERV SRL în 2025 a fost de 21.112 lei, în scădere cu 13% față de 2024.

Ce profit a avut MAIRI SERV SRL în 2025?

În 2025, MAIRI SERV SRL a înregistrat un profit net de 4.943 lei.

Ce activitate are MAIRI SERV SRL?

Activitatea principală a MAIRI SERV SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul MAIRI SERV SRL?

MAIRI SERV SRL are sediul social la adresa Str. RAPSODIEI Nr. 20, Bl. D1, Sc. A, Ap. 19, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, 0240248.

MAIRI SERV SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MAIRI SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MAIRI SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. MAIRI SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MAIRI SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].