RadiatăSRL

MAHO IMPORT-EXPORT S.R.L.

Str. BAIA DE ARIES Nr. 7, Bl. 12, Ap. 4, Sector 6 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

CAEN 5262: Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe

CUI
436361
Reg. Com.
J40/10836/1991
Înființată
23 septembrie 1991
Vechime
35 de ani

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 27.03.2006

Rezumat

Pe scurt

MAHO IMPORT-EXPORT S.R.L. (CUI 436361) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 6), înființată în 1991 și radiată în 2006. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe (CAEN 5262).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
436361
Nr. Reg. Com.
J40/10836/1991
EUID
ROONRC.J40/10836/1991
Cod CAEN principal
5262 - Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe
Data înființării
23 septembrie 1991
Vechime
35 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. BAIA DE ARIES Nr. 7, Bl. 12, Ap. 4, Sector 6 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MAN••• GHEOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2006

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 1991

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/10836/1991, sub denumirea MAHO IMPORT-EXPORT SRL.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MAHO IMPORT-EXPORT S.R.L.

Este MAHO IMPORT-EXPORT S.R.L. activă?

Nu. MAHO IMPORT-EXPORT S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2006.

Ce activitate avea MAHO IMPORT-EXPORT S.R.L.?

Activitatea principală a MAHO IMPORT-EXPORT S.R.L. era Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe (CAEN 5262).

Unde avea sediul MAHO IMPORT-EXPORT S.R.L.?

MAHO IMPORT-EXPORT S.R.L. avea sediul social la adresa Str. BAIA DE ARIES Nr. 7, Bl. 12, Ap. 4, Sector 6 Mun. București, Jud. București.

MAHO IMPORT-EXPORT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MAHO IMPORT-EXPORT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MAHO IMPORT-EXPORT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].