Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MAHMER SRL (CUI 29160875) este o societate cu răspundere limitată activă din Tulcea, înființată în 2011. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 278.171 lei (+27% față de 2024) și un profit net de 166 lei, cu 4 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 95.743 lei |
| 2017 | 115.901 lei |
| 2018 | 158.494 lei |
| 2019 | 229.346 lei |
| 2020 | 129.328 lei |
| 2021 | 165.937 lei |
| 2022 | 209.212 lei |
| 2023 | 255.214 lei |
| 2024 | 218.487 lei |
| 2025 | 278.171 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 278.171 | 218.487 | 255.214 | 209.212 | 165.937 | 129.328 | 229.346 | 158.494 | 115.901 | 95.743 |
| Profit net | 166 | 4.260 | 3.723 | 58.826 | 6.339 | 32.741 | 20.491 | 1.515 | 1.308 | 814 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 6 | 7 | 8 | 5 |
| Active imobilizate | 89.698 | 69.839 | 31.794 | 0 | 3.103 | 13.489 | 56.143 | 99.011 | 98.054 | 62.933 |
| Active circulante | 42.765 | 37.194 | 47.690 | 66.392 | 136.859 | 119.879 | 44.862 | 33.368 | 34.451 | 25.055 |
| Stocuri | 7.054 | 10.817 | 44.374 | 8.209 | 28.651 | 3.122 | 10.326 | 28.644 | 11.320 | 12.002 |
| Creanțe | 7.034 | 17.920 | 0 | 16.000 | 50.000 | 55.595 | 32.392 | 1.728 | 20.250 | 0 |
| Datorii | 129.115 | 74.501 | 51.212 | 7.313 | 10.176 | 9.921 | 10.299 | 41.064 | 42.704 | 7.495 |
| Capitaluri proprii | 3.348 | 32.532 | 28.272 | 59.079 | 129.786 | 123.447 | 90.706 | 91.315 | 89.801 | 80.493 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 33% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
97% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MAHMER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MAHMER SRL în 2025 a fost de 278.171 lei, în creștere cu 27% față de 2024.
În 2025, MAHMER SRL a înregistrat un profit net de 166 lei.
Activitatea principală a MAHMER SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
MAHMER SRL are sediul social la adresa Str. VICTORIEI, Bl. 6, Sc. B, Et. 4, Ap. 21, Camera nr.1, Municipiul Tulcea, Jud. Tulcea, 820150.
Nu. MAHMER SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MAHMER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].