Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MADERA ART SRL (CUI 27224433) este o societate cu răspundere limitată activă din Constanța, înființată în 2010. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN 4221).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5,65 mil. lei (+162% față de 2024) și un profit net de 598.908 lei, cu 23 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 250 lei |
| 2017 | 168 lei |
| 2018 | 166 lei |
| 2019 | 453.268 lei |
| 2020 | 2.606.960 lei |
| 2021 | 2.620.199 lei |
| 2022 | 4.794.107 lei |
| 2023 | 5.343.952 lei |
| 2024 | 2.157.931 lei |
| 2025 | 5.645.885 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.645.885 | 2.157.931 | 5.343.952 | 4.794.107 | 2.620.199 | 2.606.960 | 453.268 | 166 | 168 | 250 |
| Profit net | 598.908 | -779.628 | 2.111.351 | 1.182.475 | 3.278 | 271.000 | 79.701 | -10.349 | 163 | -2.892 |
| Număr mediu de angajați | 23 | 28 | 27 | 26 | 26 | 14 | 8 | - | - | - |
| Active imobilizate | 409.760 | 461.120 | 111.422 | 80.909 | 75.544 | 74.611 | - | 303 | 2.867.003 | 303 |
| Active circulante | 2.746.184 | 2.766.704 | 4.121.421 | 2.589.364 | 828.037 | 1.460.112 | 212.354 | 2.616 | 400.866 | 2.329 |
| Stocuri | 1.128.519 | - | 74.318 | 37.091 | 87.009 | 121.834 | - | - | - | - |
| Creanțe | 1.191.744 | 1.259.459 | 3.230.324 | 1.008.465 | 720.148 | 1.219.135 | 185.756 | 1.954 | 400.359 | 2.017 |
| Datorii | 1.059.689 | 619.241 | 753.059 | 1.301.840 | 732.235 | 1.339.355 | 204.674 | 18.666 | 3.273.267 | 8.193 |
| Capitaluri proprii | 2.118.821 | 2.619.913 | 3.479.784 | 1.368.433 | 185.958 | 272.680 | 65.155 | -15.747 | -5.398 | -5.561 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,59 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
33% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (3 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MADERA ART SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MADERA ART SRL în 2025 a fost de 5.645.885 lei (5,65 mil. lei), în creștere cu 162% față de 2024.
În 2025, MADERA ART SRL a înregistrat un profit net de 598.908 lei.
Activitatea principală a MADERA ART SRL este Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN 4221).
MADERA ART SRL are sediul social la adresa Mircea cel Bătrân Nr. 99C, Et. 2 (stânga), Biroul 4, Municipiul Constanța, Jud. Constanța, 900592.
Da. MADERA ART SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MADERA ART SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].