ActivăSRL

MADAVIA SRL

Nr. 595, Sat Sânnicolau Român Com. Sânnicolau Român, Jud. Bihor, 417153

CAEN 147: Creșterea păsărilor

CUI
23940324
Reg. Com.
J2008001389050
Înființată
24 mai 2008
Vechime
18 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
10,3 mil. lei
Profit net 2025
316 mii lei
Angajați 2025
12

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 24.05.2008

Rezumat

Pe scurt

MADAVIA SRL (CUI 23940324) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Sânnicolau Român, județul Bihor, înființată în 2008. Activitatea principală este Creșterea păsărilor (CAEN 0147).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10,3 mil. lei (+10% față de 2024) și un profit net de 316.254 lei, cu 12 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23940324
Nr. Reg. Com.
J2008001389050
EUID
ROONRC.J2008001389050
Cod CAEN principal
147 - Creșterea păsărilor
Data înființării
24 mai 2008
Vechime
18 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 595, Sat Sânnicolau Român Com. Sânnicolau Român, Jud. Bihor, 417153

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (2)
  • 0259••••••
  • 0359••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BELEN••• CĂRĂ••• MĂDĂL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+10,0% față de 2024

10.342.754 RON

2024: 9.404.622 RON

05 mil10 mil15 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 8.052.785 RONAnul 2017: 7.480.851 RONAnul 2018: 6.716.894 RONAnul 2019: 7.814.533 RONAnul 2020: 7.009.410 RONAnul 2021: 7.577.218 RONAnul 2022: 9.587.017 RONAnul 2023: 10.434.371 RONAnul 2024: 9.404.622 RONAnul 2025: 10.342.754 RON

Profit net 2025

-39,0% față de 2024

316.254 RON

2024: 518.710 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 400.605 RONAnul 2017: 616.814 RONAnul 2018: 100.388 RONAnul 2019: 120.828 RONAnul 2020: 140.074 RONAnul 2021: 148.492 RONAnul 2022: 485.959 RONAnul 2023: 249.695 RONAnul 2024: 518.710 RONAnul 2025: 316.254 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    10,3 mil. lei
    Profit net
    316 mii lei
    Angajați
    12
  • 2024

    Cifra de afaceri
    9,4 mil. lei
    Profit net
    519 mii lei
    Angajați
    12
  • 2023

    Cifra de afaceri
    10,4 mil. lei
    Profit net
    250 mii lei
    Angajați
    12
  • 2022

    Cifra de afaceri
    9,6 mil. lei
    Profit net
    486 mii lei
    Angajați
    12
  • 2021

    Cifra de afaceri
    7,6 mil. lei
    Profit net
    148 mii lei
    Angajați
    13
  • 2020

    Cifra de afaceri
    7,0 mil. lei
    Profit net
    140 mii lei
    Angajați
    13
  • 2019

    Cifra de afaceri
    7,8 mil. lei
    Profit net
    121 mii lei
    Angajați
    14
  • 2018

    Cifra de afaceri
    6,7 mil. lei
    Profit net
    100 mii lei
    Angajați
    13
  • 2017

    Cifra de afaceri
    7,5 mil. lei
    Profit net
    617 mii lei
    Angajați
    12
  • 2016

    Cifra de afaceri
    8,1 mil. lei
    Profit net
    401 mii lei
    Angajați
    11

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,47Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,47 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
30%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

30% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/1389/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MADAVIA SRL

Este MADAVIA SRL activă?

Da. MADAVIA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MADAVIA SRL?

Cifra de afaceri a MADAVIA SRL în 2025 a fost de 10.342.754 lei (10,3 mil. lei), în creștere cu 10% față de 2024.

Ce profit a avut MADAVIA SRL în 2025?

În 2025, MADAVIA SRL a înregistrat un profit net de 316.254 lei.

Ce activitate are MADAVIA SRL?

Activitatea principală a MADAVIA SRL este Creșterea păsărilor (CAEN 0147).

Unde are sediul MADAVIA SRL?

MADAVIA SRL are sediul social la adresa Nr. 595, Sat Sânnicolau Român Com. Sânnicolau Român, Jud. Bihor, 417153.

MADAVIA SRL este plătitoare de TVA?

Da. MADAVIA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

MADAVIA SRL are datorii la ANAF?

Nu. MADAVIA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MADAVIA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].