MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 24.09.2020
LT. CÂMPEANU Nr. 2, Bl. 18B, Sc. 3, Et. 1, Ap. 40, Bucureşti Sectorul 5, Jud. Bucureşti 4399, Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Prezentare

Pe scurt

MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43090570) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 5), înființată în 2020. Activitatea principală este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 250.303 lei (-70% față de 2024) și un profit net de 41.025 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
250,3 miilei
−70,1%, față de 2024
Profit net 2025
41 miilei
−89,7%, față de 2024
Angajați 2025
2
−33,3%, față de 2024
Marjă netă
16,4%
Capital social
200lei
Vechime
6ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2020-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
202014.008 lei
2021234.640 lei
20223.501.239 lei
2023733.257 lei
2024836.576 lei
2025250.303 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202520242023202220212020
Cifra de afaceri250.303836.576733.2573.501.239234.64014.008
Profit net41.025400.030310.034785.591151.4127.593
Număr mediu de angajați2321--
Active imobilizate3.3977.3848.67512.89017.105-
Active circulante207.463355.795417.3922.344.772174.70433.199
Stocuri20.20037.506-47.1981.900145.83526.586
Creanțe133.994268.346353.6182.249.77928.9602.769
Datorii84.05377.98396.1671.572.26533.75125.406
Capitaluri proprii126.807285.196329.900786.171159.2057.793
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
16% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,4 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
2,47 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,47 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
40% Față de anul anterior: în creștere

40% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 24.09.2020

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
43090570
Nr. Reg. Com.
J2020012211409
EUID
ROONRC.J2020012211409
Cod CAEN principal
4399, Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Data înființării
24 septembrie 2020
Vechime
6 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
LT. CÂMPEANU Nr. 2, Bl. 18B, Sc. 3, Et. 1, Ap. 40, Bucureşti Sectorul 5, Jud. Bucureşti
Domiciliu fiscal
Str LT. CÂMPEANU Nr. 2, Sector 5 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • DI••• MI••• ALEXAN•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2022
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2020
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/12211/2020. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L.

Este MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 250.303 lei, în scădere cu 70% față de 2024.

Ce profit a avut MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 41.025 lei.

Ce activitate are MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

Unde are sediul MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L.?

MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa LT. CÂMPEANU Nr. 2, Bl. 18B, Sc. 3, Et. 1, Ap. 40, București Sectorul 5, Jud. București.

MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MAD DEVELOPMENT CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].