ActivăSRL

MACRON LINIZ SRL

Sat Şaru Dornei Com. Şaru Dornei, Jud. Suceava, 727515

CAEN 5590: Alte servicii de cazare

CUI
37591208
Reg. Com.
J2017000840332
Înființată
17 mai 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
2,2 mil. lei
Profit net 2025
333 mii lei
Angajați 2025
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune
  • raspundere penala cf. Legii 286/2009, Legii 135/2010

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.05.2017

Rezumat

Pe scurt

MACRON LINIZ SRL (CUI 37591208) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Șaru Dornei, județul Suceava, înființată în 2017. Activitatea principală este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,22 mil. lei (+39% față de 2024) și un profit net de 332.848 lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37591208
Nr. Reg. Com.
J2017000840332
EUID
ROONRC.J2017000840332
Cod CAEN principal
5590 - Alte servicii de cazare
Data înființării
17 mai 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Şaru Dornei Com. Şaru Dornei, Jud. Suceava, 727515

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BUZ••• CAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+39,5% față de 2024

2.215.015 RON

2024: 1.588.306 RON

01 mil2 mil3 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 311.030 RONAnul 2018: 658.054 RONAnul 2019: 906.340 RONAnul 2020: 1.068.874 RONAnul 2021: 980.429 RONAnul 2022: 1.110.592 RONAnul 2023: 1.433.884 RONAnul 2024: 1.588.306 RONAnul 2025: 2.215.015 RON

Profit net 2025

+574,8% față de 2024

332.848 RON

2024: 49.323 RON

0200k400k600k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 3.325 RONAnul 2018: 10.407 RONAnul 2019: 54.914 RONAnul 2020: 466.152 RONAnul 2021: 231.948 RONAnul 2022: 31.586 RONAnul 2023: 239.616 RONAnul 2024: 49.323 RONAnul 2025: 332.848 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    333 mii lei
    Angajați
    7
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    8
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    240 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    6
  • 2021

    Cifra de afaceri
    980 mii lei
    Profit net
    232 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    466 mii lei
    Angajați
    9
  • 2019

    Cifra de afaceri
    906 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    9
  • 2018

    Cifra de afaceri
    658 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    8
  • 2017

    Cifra de afaceri
    311 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
15%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,80Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 80% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
64%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

64% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare nouă la ONRC: Raspundere penala cf. Legii 286/2009, Legii 135/2010

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/840/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MACRON LINIZ SRL

Este MACRON LINIZ SRL activă?

Da. MACRON LINIZ SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MACRON LINIZ SRL?

Cifra de afaceri a MACRON LINIZ SRL în 2025 a fost de 2.215.015 lei (2,22 mil. lei), în creștere cu 39% față de 2024.

Ce profit a avut MACRON LINIZ SRL în 2025?

În 2025, MACRON LINIZ SRL a înregistrat un profit net de 332.848 lei.

Ce activitate are MACRON LINIZ SRL?

Activitatea principală a MACRON LINIZ SRL este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).

Unde are sediul MACRON LINIZ SRL?

MACRON LINIZ SRL are sediul social la adresa Sat Șaru Dornei Com. Șaru Dornei, Jud. Suceava, 727515.

MACRON LINIZ SRL este plătitoare de TVA?

Da. MACRON LINIZ SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

MACRON LINIZ SRL are datorii la ANAF?

Nu. MACRON LINIZ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MACRON LINIZ SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].