Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MACO LUCA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40815852) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Bârnova, Comuna Bârnova, județul Iași, înființată în 2019. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 36.372 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 47.560 lei |
| 2020 | 0 lei |
| 2021 | 80.673 lei |
| 2022 | 154.988 lei |
| 2023 | 97.130 lei |
| 2024 | 13.139 lei |
| 2025 | 0 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 | 13.139 | 97.130 | 154.988 | 80.673 | 0 | 47.560 |
| Profit net | -36.372 | 6.655 | 45.059 | 148.964 | 59.312 | 6.116 | 680 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - |
| Active imobilizate | 3.923 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Active circulante | 204.191 | 266.986 | 270.308 | 218.433 | 66.307 | 6.996 | 880 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Creanțe | 204.191 | 266.986 | 266.350 | 217.939 | 66.039 | 425 | 425 |
| Datorii | 2.500 | 0 | 9.977 | 3.161 | 0 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 205.614 | 266.986 | 260.331 | 215.272 | 66.307 | 6.996 | 880 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 81,68 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MACO LUCA CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
În 2025, MACO LUCA CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 36.372 lei.
Activitatea principală a MACO LUCA CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
MACO LUCA CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa SF. MARIA Nr. 146, Sat Bârnova, Comuna Bârnova, Jud. Iași.
Nu. MACO LUCA CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MACO LUCA CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].