ActivăSRL

MABU AUTO SRL

Str. Blajului Nr. 46, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400393

CAEN 3109: Fabricarea de mobilă n.c.a.

CUI
26621320
Reg. Com.
J12/373/2010
Înființată
8 martie 2010
Vechime
16 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
485 mii lei
Profit net 2025
102 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.03.2010

Rezumat

Pe scurt

MABU AUTO SRL (CUI 26621320) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2010. Activitatea principală este Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN 3109).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 485.440 lei (+0,8% față de 2024) și un profit net de 101.729 lei, cu 6 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26621320
Nr. Reg. Com.
J12/373/2010
EUID
ROONRC.J12/373/2010
Cod CAEN principal
3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a.
Data înființării
8 martie 2010
Vechime
16 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Blajului Nr. 46, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400393

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • B••• GABR•••
  • JUL••• R••• DO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+0,8% față de 2024

485.440 RON

2024: 481.678 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 457.170 RONAnul 2017: 780.388 RONAnul 2018: 602.209 RONAnul 2019: 290.049 RONAnul 2020: 214.234 RONAnul 2021: 339.208 RONAnul 2022: 375.077 RONAnul 2023: 521.064 RONAnul 2024: 481.678 RONAnul 2025: 485.440 RON

Profit net 2025

+2497,1% față de 2024

101.729 RON

2024: 3.917 RON

-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 12.344 RONAnul 2017: 19.320 RONAnul 2018: 3.590 RONAnul 2019: -129.028 RONAnul 2020: -103.615 RONAnul 2021: 405 RONAnul 2022: 8.713 RONAnul 2023: 88.442 RONAnul 2024: 3.917 RONAnul 2025: 101.729 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    485 mii lei
    Profit net
    102 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    482 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    10
  • 2023

    Cifra de afaceri
    521 mii lei
    Profit net
    88 mii lei
    Angajați
    9
  • 2022

    Cifra de afaceri
    375 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    9
  • 2021

    Cifra de afaceri
    339 mii lei
    Profit net
    405 lei
    Angajați
    8
  • 2020

    Cifra de afaceri
    214 mii lei
    Profit net
    -104 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    290 mii lei
    Profit net
    -129 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    602 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    780 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    457 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
21%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 21 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,85Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 85% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
93%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

93% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/373/2010.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MABU AUTO SRL

Este MABU AUTO SRL activă?

Da. MABU AUTO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MABU AUTO SRL?

Cifra de afaceri a MABU AUTO SRL în 2025 a fost de 485.440 lei, în creștere cu 0,8% față de 2024.

Ce profit a avut MABU AUTO SRL în 2025?

În 2025, MABU AUTO SRL a înregistrat un profit net de 101.729 lei.

Ce activitate are MABU AUTO SRL?

Activitatea principală a MABU AUTO SRL este Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN 3109).

Unde are sediul MABU AUTO SRL?

MABU AUTO SRL are sediul social la adresa Str. Blajului Nr. 46, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400393.

MABU AUTO SRL este plătitoare de TVA?

Da. MABU AUTO SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

MABU AUTO SRL are datorii la ANAF?

Nu. MABU AUTO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MABU AUTO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].