ActivăSRL

MABA STEEL STRUCTURES S.R.L.

Str. Dealul de Jos Nr. 3, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500080

CAEN 2511: Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CUI
46032639
Reg. Com.
J2022001249084
Înființată
29 aprilie 2022
Vechime
4 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
287 mii lei
Profit net 2025
75 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.04.2022

Rezumat

Pe scurt

MABA STEEL STRUCTURES S.R.L. (CUI 46032639) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2022. Activitatea principală este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 286.568 lei (+2.541% față de 2024) și un profit net de 74.768 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
46032639
Nr. Reg. Com.
J2022001249084
EUID
ROONRC.J2022001249084
Cod CAEN principal
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Data înființării
29 aprilie 2022
Vechime
4 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dealul de Jos Nr. 3, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500080

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BĂL••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2540,9% față de 2024

286.568 RON

2024: 10.851 RON

0100k200k300k2022202320242025Anul 2022: 0 RONAnul 2023: 9.273 RONAnul 2024: 10.851 RONAnul 2025: 286.568 RON

Profit net 2025

+180,3% față de 2024

74.768 RON

2024: -93.108 RON

-100k-50k050k100k2022202320242025Anul 2022: -2.650 RONAnul 2023: 139 RONAnul 2024: -93.108 RONAnul 2025: 74.768 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    287 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -93 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    139 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
26%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,51Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante acoperă doar 51% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
194%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

194% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1249/2022.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MABA STEEL STRUCTURES S.R.L.

Este MABA STEEL STRUCTURES S.R.L. activă?

Da. MABA STEEL STRUCTURES S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MABA STEEL STRUCTURES S.R.L.?

Cifra de afaceri a MABA STEEL STRUCTURES S.R.L. în 2025 a fost de 286.568 lei, în creștere cu 2.541% față de 2024.

Ce profit a avut MABA STEEL STRUCTURES S.R.L. în 2025?

În 2025, MABA STEEL STRUCTURES S.R.L. a înregistrat un profit net de 74.768 lei.

Ce activitate are MABA STEEL STRUCTURES S.R.L.?

Activitatea principală a MABA STEEL STRUCTURES S.R.L. este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).

Unde are sediul MABA STEEL STRUCTURES S.R.L.?

MABA STEEL STRUCTURES S.R.L. are sediul social la adresa Str. Dealul de Jos Nr. 3, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500080.

MABA STEEL STRUCTURES S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. MABA STEEL STRUCTURES S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

MABA STEEL STRUCTURES S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MABA STEEL STRUCTURES S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MABA STEEL STRUCTURES S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].