ActivăSRL

M4 CONSTRUCT S.R.L.

Str. JOSEPH STRAUSS Nr. 6, Mun. Timişoara, Jud. Timiş

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
22881793
Reg. Com.
J35/4516/2007
Înființată
7 decembrie 2007
Vechime
18 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
127 mii lei
Profit net 2025
62 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.12.2007

Rezumat

Pe scurt

M4 CONSTRUCT S.R.L. (CUI 22881793) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2007. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 127.000 lei (-7,8% față de 2024) și un profit net de 62.250 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22881793
Nr. Reg. Com.
J35/4516/2007
EUID
ROONRC.J35/4516/2007
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
7 decembrie 2007
Vechime
18 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. JOSEPH STRAUSS Nr. 6, Mun. Timişoara, Jud. Timiş

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MO••• GHIOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-7,8% față de 2024

127.000 RON

2024: 137.725 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 11.200 RONAnul 2017: 14.530 RONAnul 2018: 49.755 RONAnul 2019: 30.499 RONAnul 2020: 35.360 RONAnul 2021: 12.160 RONAnul 2022: 18.648 RONAnul 2023: 47.586 RONAnul 2024: 137.725 RONAnul 2025: 127.000 RON

Profit net 2025

-55,5% față de 2024

62.250 RON

2024: 139.875 RON

-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -22.018 RONAnul 2017: -10.941 RONAnul 2018: -5.093 RONAnul 2019: -73.030 RONAnul 2020: -96.460 RONAnul 2021: -124.345 RONAnul 2022: -67.044 RONAnul 2023: 166.810 RONAnul 2024: 139.875 RONAnul 2025: 62.250 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    138 mii lei
    Profit net
    140 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    167 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    -67 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    -124 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    -96 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    -73 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
49%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 49 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,45Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,45 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
69%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

69% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/4516/2007, sub denumirea M4 CONSTRUCT SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre M4 CONSTRUCT S.R.L.

Este M4 CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. M4 CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a M4 CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a M4 CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 127.000 lei, în scădere cu 7,8% față de 2024.

Ce profit a avut M4 CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, M4 CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 62.250 lei.

Ce activitate are M4 CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a M4 CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul M4 CONSTRUCT S.R.L.?

M4 CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. JOSEPH STRAUSS Nr. 6, Mun. Timișoara, Jud. Timiș.

M4 CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. M4 CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

M4 CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. M4 CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre M4 CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].