RadiatăSRL

M.V. PRELUCRARE DATE SRL

Str. Iancu Jianu Nr. 13, Ap. CAM. 4, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 6311: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CUI
27684318
Reg. Com.
J08/1245/2010
Înființată
9 noiembrie 2010
Vechime
15 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2022
42 mii lei
Profit net 2022
41 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 21.11.2023

Rezumat

Pe scurt

M.V. PRELUCRARE DATE SRL (CUI 27684318) a fost o societate cu răspundere limitată din Brașov, înființată în 2010 și radiată în 2023. Activitatea principală era Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6311).

Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 42.150 lei (+211% față de 2021) și un profit net de 40.633 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27684318
Nr. Reg. Com.
J08/1245/2010
EUID
ROONRC.J08/1245/2010
Cod CAEN principal
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Data înființării
9 noiembrie 2010
Vechime
15 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Iancu Jianu Nr. 13, Ap. CAM. 4, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PLU••• VA••• T•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2013 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

+211,1% față de 2021

42.150 RON

2021: 13.550 RON

020k40k60k2013201420152016201720182019202020212022Anul 2013: 47.115 RONAnul 2014: 40.550 RONAnul 2015: 44.743 RONAnul 2016: 30.075 RONAnul 2017: 42.825 RONAnul 2018: 15.400 RONAnul 2019: 18.600 RONAnul 2020: 5.950 RONAnul 2021: 13.550 RONAnul 2022: 42.150 RON

Profit net 2022

+214,9% față de 2021

40.633 RON

2021: 12.902 RON

-40k-20k020k40k60k2013201420152016201720182019202020212022Anul 2013: -32.907 RONAnul 2014: -35.619 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: 48 RONAnul 2017: -6.012 RONAnul 2018: -5.302 RONAnul 2019: 14.890 RONAnul 2020: 4.818 RONAnul 2021: 12.902 RONAnul 2022: 40.633 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    48 lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    -36 mii lei
    Angajați
    3
  • 2013

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăBun
96%Față de anul anterior: stabil
20182019202020212022

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 96,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
111,75Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 111,75 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0,9%Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

0,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. 2023

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2011

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2010 - 2010)
  1. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1245/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre M.V. PRELUCRARE DATE SRL

Este M.V. PRELUCRARE DATE SRL activă?

Nu. M.V. PRELUCRARE DATE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Care este cifra de afaceri a M.V. PRELUCRARE DATE SRL?

Cifra de afaceri a M.V. PRELUCRARE DATE SRL în 2022 a fost de 42.150 lei, în creștere cu 211% față de 2021.

Ce profit a avut M.V. PRELUCRARE DATE SRL în 2022?

În 2022, M.V. PRELUCRARE DATE SRL a înregistrat un profit net de 40.633 lei.

Ce activitate avea M.V. PRELUCRARE DATE SRL?

Activitatea principală a M.V. PRELUCRARE DATE SRL era Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6311).

Unde avea sediul M.V. PRELUCRARE DATE SRL?

M.V. PRELUCRARE DATE SRL avea sediul social la adresa Str. Iancu Jianu Nr. 13, Ap. CAM. 4, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

M.V. PRELUCRARE DATE SRL are datorii la ANAF?

Nu. M.V. PRELUCRARE DATE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre M.V. PRELUCRARE DATE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].