ActivăSRL

M.V. MEISTERBAU SRL

Str. Inului Nr. 3, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500455

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
36544399
Reg. Com.
J08/1939/2016
Înființată
20 septembrie 2016
Vechime
10 ani
Cifra de afaceri 2025
102 mii lei
Profit net 2025
7 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.09.2016

Rezumat

Pe scurt

M.V. MEISTERBAU SRL (CUI 36544399) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2016. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 101.915 lei (+116% față de 2024) și un profit net de 7.116 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36544399
Nr. Reg. Com.
J08/1939/2016
EUID
ROONRC.J8/1939/2016
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
20 septembrie 2016
Vechime
10 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Inului Nr. 3, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500455

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MA••• VAS••• VALEN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+116,2% față de 2024

101.915 RON

2024: 47.142 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 4.612 RONAnul 2018: 38.530 RONAnul 2019: 131.938 RONAnul 2020: 210.562 RONAnul 2021: 183.823 RONAnul 2022: 116.548 RONAnul 2023: 148.853 RONAnul 2024: 47.142 RONAnul 2025: 101.915 RON

Profit net 2025

+112,8% față de 2024

7.116 RON

2024: -55.769 RON

-100k-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -344 RONAnul 2017: -4.436 RONAnul 2018: -3.871 RONAnul 2019: 59.081 RONAnul 2020: 109.434 RONAnul 2021: 62.753 RONAnul 2022: 19.135 RONAnul 2023: 69.578 RONAnul 2024: -55.769 RONAnul 2025: 7.116 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    102 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    -56 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    149 mii lei
    Profit net
    70 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    184 mii lei
    Profit net
    63 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    211 mii lei
    Profit net
    109 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -344 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
7%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
25,00Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 25,00 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
3,5%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

3,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1939/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre M.V. MEISTERBAU SRL

Este M.V. MEISTERBAU SRL activă?

Da. M.V. MEISTERBAU SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a M.V. MEISTERBAU SRL?

Cifra de afaceri a M.V. MEISTERBAU SRL în 2025 a fost de 101.915 lei, în creștere cu 116% față de 2024.

Ce profit a avut M.V. MEISTERBAU SRL în 2025?

În 2025, M.V. MEISTERBAU SRL a înregistrat un profit net de 7.116 lei.

Ce activitate are M.V. MEISTERBAU SRL?

Activitatea principală a M.V. MEISTERBAU SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul M.V. MEISTERBAU SRL?

M.V. MEISTERBAU SRL are sediul social la adresa Str. Inului Nr. 3, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500455.

M.V. MEISTERBAU SRL este plătitoare de TVA?

Da. M.V. MEISTERBAU SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

M.V. MEISTERBAU SRL are datorii la ANAF?

Nu. M.V. MEISTERBAU SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre M.V. MEISTERBAU SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].