ActivăSRL

M&O TUR ONE SRL

Cal. Dorobanţilor Nr. 112, Bl. G1, Ap. 51, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
33059799
Reg. Com.
J2014001370125
Înființată
14 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
86 mii lei
Profit net 2025
10 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.04.2014

Rezumat

Pe scurt

M&O TUR ONE SRL (CUI 33059799) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 85.860 lei (+14% față de 2024) și un profit net de 9.682 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33059799
Nr. Reg. Com.
J2014001370125
EUID
ROONRC.J12/1370/2014
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
14 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Dorobanţilor Nr. 112, Bl. G1, Ap. 51, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • OP••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+14,4% față de 2024

85.860 RON

2024: 75.063 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 123.231 RONAnul 2017: 121.238 RONAnul 2018: 132.279 RONAnul 2019: 141.023 RONAnul 2020: 87.771 RONAnul 2021: 49.981 RONAnul 2022: 42.061 RONAnul 2023: 63.676 RONAnul 2024: 75.063 RONAnul 2025: 85.860 RON

Profit net 2025

+211,9% față de 2024

9.682 RON

2024: -8.654 RON

-40k-20k020k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 16.096 RONAnul 2017: 3.180 RONAnul 2018: -14.619 RONAnul 2019: -10.832 RONAnul 2020: 6.093 RONAnul 2021: -20.993 RONAnul 2022: -33.505 RONAnul 2023: -32.083 RONAnul 2024: -8.654 RONAnul 2025: 9.682 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    86 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    -32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    88 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    121 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    123 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
11%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,33Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 33% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
290%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

290% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1370/2014.

  3. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre M&O TUR ONE SRL

Este M&O TUR ONE SRL activă?

Da. M&O TUR ONE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a M&O TUR ONE SRL?

Cifra de afaceri a M&O TUR ONE SRL în 2025 a fost de 85.860 lei, în creștere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut M&O TUR ONE SRL în 2025?

În 2025, M&O TUR ONE SRL a înregistrat un profit net de 9.682 lei.

Ce activitate are M&O TUR ONE SRL?

Activitatea principală a M&O TUR ONE SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul M&O TUR ONE SRL?

M&O TUR ONE SRL are sediul social la adresa Cal. Dorobanților Nr. 112, Bl. G1, Ap. 51, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

M&O TUR ONE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. M&O TUR ONE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

M&O TUR ONE SRL are datorii la ANAF?

Nu. M&O TUR ONE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre M&O TUR ONE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].