Marjă netă
SlabFirma a pierdut 341,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
M & M PAN SRL (CUI 17963790) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Vălcani, Comuna Vălcani, județul Timiș, înființată în 2005 și radiată în 2019. Activitatea principală era Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).
Ultimul bilanț, din 2017, arată o cifră de afaceri de 11.863 lei (-66% față de 2016) și o pierdere netă de 40.551 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2008 | 141.996 lei |
| 2009 | 89.987 lei |
| 2010 | 62.542 lei |
| 2011 | 143.315 lei |
| 2012 | 70.788 lei |
| 2013 | 60.856 lei |
| 2014 | 51.007 lei |
| 2015 | 57.079 lei |
| 2016 | 35.299 lei |
| 2017 | 11.863 lei |
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 11.863 | 35.299 | 57.079 | 51.007 | 60.856 | 70.788 | 143.315 | 62.542 | 89.987 | 141.996 |
| Profit net | -40.551 | -82.839 | 3 | -20.712 | -8.147 | -19.051 | 12.919 | -18.354 | -5.557 | 4.296 |
| Număr mediu de angajați | - | 3 | - | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 | 4 | 3 |
| Active imobilizate | 199.365 | 199.365 | 211.365 | 211.365 | 209.817 | 190.595 | 158.400 | 159.893 | 135.205 | 99.002 |
| Active circulante | 3.803 | 27.642 | 79.736 | 91.713 | 95.739 | 91.807 | 97.054 | 54.981 | 48.149 | 42.928 |
| Stocuri | - | 23.295 | 75.320 | 85.272 | 89.918 | 79.414 | 89.067 | 34.904 | 28.929 | 27.053 |
| Creanțe | 3.803 | 4.247 | 4.251 | 5.492 | 3.832 | 4.168 | 6.254 | 18.758 | 18.420 | 15.427 |
| Datorii | 450.619 | 433.906 | 415.161 | 406.621 | 388.387 | 357.086 | 311.087 | 283.427 | 233.553 | 186.571 |
| Capitaluri proprii | -247.451 | -206.899 | -124.060 | -103.543 | -82.831 | -74.684 | -55.633 | -68.552 | -50.198 | -44.641 |
Firma a pierdut 341,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0,8% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
222% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. M & M PAN SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.
Cifra de afaceri a M & M PAN SRL în 2017 a fost de 11.863 lei, în scădere cu 66% față de 2016.
În 2017, M & M PAN SRL a înregistrat o pierdere netă de 40.551 lei.
Activitatea principală a M & M PAN SRL era Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).
M & M PAN SRL avea sediul social la adresa Sat Vălcani, Comuna Vălcani, Jud. Timiș.
Nu. M & M PAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].