Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
M & M & N PRESTCOM SRL (CUI 1351441) a fost o societate cu răspundere limitată din Ploiești, județul Prahova, înființată în 1992 și radiată în 2023. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).
Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 37.021 lei (-59% față de 2020) și un profit net de 38.834 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2013 | 190.261 lei |
| 2014 | 117.907 lei |
| 2015 | 187.005 lei |
| 2016 | 145.492 lei |
| 2017 | 206.307 lei |
| 2018 | 298.935 lei |
| 2019 | 215.947 lei |
| 2020 | 89.878 lei |
| 2021 | 37.021 lei |
| 2022 | 0 lei |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 | 37.021 | 89.878 | 215.947 | 298.935 | 206.307 | 145.492 | 187.005 | 117.907 | 190.261 |
| Profit net | 0 | 38.834 | -17.179 | -6.978 | 29.626 | 13.558 | -17.545 | 4 | -53.827 | -35.824 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | - | 5 | 5 |
| Active imobilizate | 261 | 261 | 261 | 261 | 261 | 261 | 261 | 261 | 261 | 13.844 |
| Active circulante | 59.964 | 60.301 | 100.381 | 125.843 | 129.864 | 71.615 | 57.851 | 44.038 | 39.101 | 76.577 |
| Stocuri | 59.853 | 59.853 | 87.558 | 113.650 | 77.670 | 41.436 | 27.575 | 20.371 | 12.912 | 22.893 |
| Creanțe | - | - | 4.473 | 4.441 | 12.171 | 15.901 | 17.949 | 18.929 | 24.630 | 17.572 |
| Datorii | 60.025 | 269.738 | 348.651 | 346.735 | 343.116 | 314.493 | 314.288 | 280.955 | 281.370 | 278.602 |
| Capitaluri proprii | 200 | -209.176 | -248.009 | -220.631 | -212.991 | -242.617 | -256.176 | -236.656 | -242.008 | -188.181 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 100% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
100% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. M & M & N PRESTCOM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.
Cifra de afaceri a M & M & N PRESTCOM SRL în 2021 a fost de 37.021 lei, în scădere cu 59% față de 2020.
În 2021, M & M & N PRESTCOM SRL a înregistrat un profit net de 38.834 lei.
Conform bilanțului pe 2021, M & M & N PRESTCOM SRL a avut în medie 1 angajat (față de 2 angajați în 2020).
Activitatea principală a M & M & N PRESTCOM SRL era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).
M & M & N PRESTCOM SRL avea sediul social la adresa Str. PUTUL CU APA RECE Nr. 9, Municipiul Ploiești, Jud. Prahova, 2000.
Nu. M & M & N PRESTCOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].