M.F.COMPLEX COM SRL
Str. PRINCIPALA Nr. 369, Sat Repedea, Comuna Repedea, Jud. Maramureş, 4963
CAEN 2051: Fabricarea biocombustibililor lichizi
- CUI
- 6920475
- Reg. Com.
- J24/2965/1994
- Înființată
- 28 decembrie 1994
- Vechime
- 31 de ani, 9 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 20.03.2013
Rezumat
Pe scurt
M.F.COMPLEX COM SRL (CUI 6920475) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Repedea, Comuna Repedea, județul Maramureș, înființată în 1994 și radiată în 2013. Activitatea principală era Fabricarea biocombustibililor lichizi (CAEN 2051).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 6920475
- Nr. Reg. Com.
- J24/2965/1994
- EUID
- ROONRC.J24/2965/1994
- Cod CAEN principal
- 2051 - Fabricarea biocombustibililor lichizi
- Data înființării
- 28 decembrie 1994
- Vechime
- 31 de ani, 9 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. PRINCIPALA Nr. 369, Sat Repedea, Comuna Repedea, Jud. Maramureş, 4963
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- ••• TELESO••• IP•••
- ••• GHEOR•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2013
Radierea din Registrul Comerțului
- 2009
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1999
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1994
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Maramureș cu nr. J24/2965/1994.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre M.F.COMPLEX COM SRL
Este M.F.COMPLEX COM SRL activă?
Nu. M.F.COMPLEX COM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2013.
Ce activitate avea M.F.COMPLEX COM SRL?
Activitatea principală a M.F.COMPLEX COM SRL era Fabricarea biocombustibililor lichizi (CAEN 2051).
Unde avea sediul M.F.COMPLEX COM SRL?
M.F.COMPLEX COM SRL avea sediul social la adresa Str. PRINCIPALA Nr. 369, Sat Repedea, Comuna Repedea, Jud. Maramureș, 4963.
M.F.COMPLEX COM SRL are datorii la ANAF?
Nu. M.F.COMPLEX COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre M.F.COMPLEX COM SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].