RadiatăSRL

M.D.M. TRUK SRL

Str. Molidului Nr. 41, Bl. B48, Ap. 32,cam.2., Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500295

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
34406365
Reg. Com.
J08/607/2015
Înființată
23 aprilie 2015
Vechime
11 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2019
178 mii lei
Profit net 2019
146 mii lei
Angajați 2019
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 18.01.2024

Rezumat

Pe scurt

M.D.M. TRUK SRL (CUI 34406365) a fost o societate cu răspundere limitată din Brașov, înființată în 2015 și radiată în 2024. Activitatea principală era Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 177.834 lei (+2.879% față de 2018) și un profit net de 145.820 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34406365
Nr. Reg. Com.
J08/607/2015
EUID
ROONRC.J8/607/2015
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
23 aprilie 2015
Vechime
11 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Molidului Nr. 41, Bl. B48, Ap. 32,cam.2., Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500295

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • ••• MA••• AL•••
  • NACOR••• S•••
  • R••• ALEXAN••• AL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

+2878,8% față de 2018

177.834 RON

2018: 5.970 RON

0100k200k300k400k2015201620182019Anul 2015: 210.990 RONAnul 2016: 334.343 RONAnul 2018: 5.970 RONAnul 2019: 177.834 RON

Profit net 2019

+150,7% față de 2018

145.820 RON

2018: -287.786 RON

-400k-200k0200k2015201620182019Anul 2015: 3 RONAnul 2016: -109.040 RONAnul 2018: -287.786 RONAnul 2019: 145.820 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    178 mii lei
    Profit net
    146 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    -288 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    334 mii lei
    Profit net
    -109 mii lei
    Angajați
    3
  • 2015

    Cifra de afaceri
    211 mii lei
    Profit net
    3 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăBun
82%Față de anul anterior: în creștere
2015201620182019

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 82 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,23Față de anul anterior: stabil
2015201620182019

Activele circulante acoperă doar 23% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
369%Față de anul anterior: în creștere
2015201620182019

369% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2022

    Stare nouă la ONRC: Faliment

  4. Stare încheiată la ONRC: Insolvență

  5. Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (6 evenimente în plus, 2015 - 2021)
  1. 2021

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/607/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre M.D.M. TRUK SRL

Este M.D.M. TRUK SRL activă?

Nu. M.D.M. TRUK SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2024.

Care este cifra de afaceri a M.D.M. TRUK SRL?

Cifra de afaceri a M.D.M. TRUK SRL în 2019 a fost de 177.834 lei, în creștere cu 2.879% față de 2018.

Ce profit a avut M.D.M. TRUK SRL în 2019?

În 2019, M.D.M. TRUK SRL a înregistrat un profit net de 145.820 lei.

Câți angajați avea M.D.M. TRUK SRL?

Conform bilanțului pe 2019, M.D.M. TRUK SRL a avut în medie 1 angajat (față de 3 angajați în 2018).

Ce activitate avea M.D.M. TRUK SRL?

Activitatea principală a M.D.M. TRUK SRL era Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde avea sediul M.D.M. TRUK SRL?

M.D.M. TRUK SRL avea sediul social la adresa Str. Molidului Nr. 41, Bl. B48, Ap. 32,cam.2., Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500295.

M.D.M. TRUK SRL are datorii la ANAF?

Nu. M.D.M. TRUK SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre M.D.M. TRUK SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].