Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LZO REDSPEED SRL (CUI 29455647) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Valea Ursului, Comuna Bascov, județul Argeș, înființată în 2011. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6.353 lei (-65% față de 2024) și un profit net de 1.314 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 18.225 lei |
| 2017 | 6.600 lei |
| 2018 | 12.253 lei |
| 2019 | 18.914 lei |
| 2020 | 21.283 lei |
| 2021 | 21.645 lei |
| 2022 | 21.645 lei |
| 2023 | 17.381 lei |
| 2024 | 18.353 lei |
| 2025 | 6.353 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.353 | 18.353 | 17.381 | 21.645 | 21.645 | 21.283 | 18.914 | 12.253 | 6.600 | 18.225 |
| Profit net | 1.314 | 11.479 | 9.927 | 11.574 | 18.980 | 15.977 | 15.643 | 11.553 | 5.674 | 17.151 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 1.608 | 6.431 | 11.254 | 16.076 | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 63.182 | 55.608 | 33.959 | 157.007 | 154.012 | 130.661 | 110.220 | 90.573 | 76.124 | 69.046 |
| Stocuri | 5.426 | 5.426 | 5.425 | 5.426 | 5.426 | 5.425 | 5.425 | 5.425 | 5.425 | 5.426 |
| Creanțe | 46.501 | 40.387 | 20.955 | 25.407 | 68.973 | 50.178 | 31.983 | 16.599 | 6.018 | 1.940 |
| Datorii | 31.782 | 30.345 | 24.998 | 26.920 | 19.423 | 15.052 | 10.588 | 6.585 | 3.689 | 2.285 |
| Capitaluri proprii | 33.008 | 31.694 | 20.215 | 146.163 | 134.589 | 115.609 | 99.632 | 83.988 | 72.435 | 66.761 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,99 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
49% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LZO REDSPEED SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LZO REDSPEED SRL în 2025 a fost de 6.353 lei, în scădere cu 65% față de 2024.
În 2025, LZO REDSPEED SRL a înregistrat un profit net de 1.314 lei.
Activitatea principală a LZO REDSPEED SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
LZO REDSPEED SRL are sediul social la adresa Str. BOIERILOR Nr. 34, CAMERA 2, Sat Valea Ursului, Comuna Bascov, Jud. Argeș, 117053.
Da. LZO REDSPEED SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LZO REDSPEED SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].