LYV & ELY SRL
Str. Dunării, Bl. K1, Sc. A, Et. 2, Ap. 7, Mun. Roşiori de Vede, Jud. Teleorman
CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- CUI
- 33252314
- Reg. Com.
- J2014000249343
- Înființată
- 6 iunie 2014
- Vechime
- 12 ani, 4 luni
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.06.2014
Rezumat
Pe scurt
LYV & ELY SRL (CUI 33252314) este o societate cu răspundere limitată activă din Roșiori de Vede, județul Teleorman, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 33252314
- Nr. Reg. Com.
- J2014000249343
- EUID
- ROONRC.J2014000249343
- Cod CAEN principal
- 7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- Data înființării
- 6 iunie 2014
- Vechime
- 12 ani, 4 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. Dunării, Bl. K1, Sc. A, Et. 2, Ap. 7, Mun. Roşiori de Vede, Jud. Teleorman
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- MAR••• SA•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2014
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Teleorman cu nr. J34/249/2014.
În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare). Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre LYV & ELY SRL
Este LYV & ELY SRL activă?
Da. LYV & ELY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Ce activitate are LYV & ELY SRL?
Activitatea principală a LYV & ELY SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
Unde are sediul LYV & ELY SRL?
LYV & ELY SRL are sediul social la adresa Str. Dunării, Bl. K1, Sc. A, Et. 2, Ap. 7, Mun. Roșiori de Vede, Jud. Teleorman.
LYV & ELY SRL este plătitoare de TVA?
Nu. LYV & ELY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
LYV & ELY SRL are datorii la ANAF?
Nu. LYV & ELY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre LYV & ELY SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].