Marjă netă
SlabFirma a pierdut 22,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LYON CONSULTING SRL (CUI 23508610) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Florești, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 205.353 lei (-6,6% față de 2024) și o pierdere netă de 46.606 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 852.075 lei |
| 2017 | 1.189.965 lei |
| 2018 | 1.266.657 lei |
| 2019 | 1.171.207 lei |
| 2020 | 1.275.174 lei |
| 2021 | 1.272.248 lei |
| 2022 | 1.533.931 lei |
| 2023 | 759.068 lei |
| 2024 | 219.920 lei |
| 2025 | 205.353 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 205.353 | 219.920 | 759.068 | 1.533.931 | 1.272.248 | 1.275.174 | 1.171.207 | 1.266.657 | 1.189.965 | 852.075 |
| Profit net | -46.606 | -41.962 | 335.772 | 807.409 | 406.439 | 522.318 | 293.286 | 356.175 | 442.480 | 25.065 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 3 | 6 | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 8 |
| Active imobilizate | 127.123 | 208.370 | 278.141 | 100.325 | 227.575 | 398.212 | 213.471 | 268.955 | 149.955 | 172.103 |
| Active circulante | 462.826 | 449.346 | 454.544 | 1.036.808 | 1.356.245 | 1.032.707 | 816.247 | 694.416 | 471.109 | 176.796 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 13.442 | 23.269 | 5.541 | 704.399 | 4.214 | 9.025 | 62.033 | 70.757 | 80.024 | 75.969 |
| Datorii | 12.253 | 33.414 | 66.421 | 329.483 | 323.065 | 576.605 | 712.143 | 606.956 | 178.971 | 322.071 |
| Capitaluri proprii | 577.696 | 624.302 | 666.264 | 807.650 | 1.260.755 | 854.314 | 317.575 | 356.415 | 442.720 | 26.946 |
Firma a pierdut 22,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 37,77 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
2,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LYON CONSULTING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LYON CONSULTING SRL în 2025 a fost de 205.353 lei, în scădere cu 6,6% față de 2024.
În 2025, LYON CONSULTING SRL a înregistrat o pierdere netă de 46.606 lei.
Activitatea principală a LYON CONSULTING SRL este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).
LYON CONSULTING SRL are sediul social la adresa CRIȘAN Nr. 9B, Sat Florești, Comuna Florești, Jud. Cluj, 407280.
Da. LYON CONSULTING SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LYON CONSULTING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].