Marjă netă
SlabFirma a pierdut 61,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LYMAKRA SRL (CUI 19188313) este o societate cu răspundere limitată activă din Ploiești, județul Prahova, înființată în 2006. Activitatea principală este Activități specializate de curățenie (CAEN 8122).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3.955 lei (+58% față de 2024) și o pierdere netă de 2.441 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 42.337 lei |
| 2017 | 4.630 lei |
| 2018 | 3.445 lei |
| 2019 | 23.933 lei |
| 2020 | 9.004 lei |
| 2021 | 9.363 lei |
| 2022 | 2.970 lei |
| 2023 | 6.649 lei |
| 2024 | 2.500 lei |
| 2025 | 3.955 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.955 | 2.500 | 6.649 | 2.970 | 9.363 | 9.004 | 23.933 | 3.445 | 4.630 | 42.337 |
| Profit net | -2.441 | -4.091 | -6.273 | -9.270 | -4.750 | -2.856 | 13.014 | -5.086 | -6.404 | 25.182 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 3.293 | 3.193 | 603 | 787 | 2.268 | 848 | 8.861 | 1.087 | 5.226 | 26.485 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 2.567 | 2.567 | 67 | 67 | 26 | - | - | - | 4.000 | - |
| Datorii | 29.786 | 27.245 | 20.564 | 14.475 | 6.686 | 516 | 693 | 5.933 | 1.411 | 1.063 |
| Capitaluri proprii | -26.493 | -24.052 | -19.961 | -13.688 | -4.418 | 332 | 8.168 | -4.846 | 3.815 | 25.422 |
Firma a pierdut 61,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 11% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
905% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LYMAKRA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LYMAKRA SRL în 2025 a fost de 3.955 lei, în creștere cu 58% față de 2024.
În 2025, LYMAKRA SRL a înregistrat o pierdere netă de 2.441 lei.
Activitatea principală a LYMAKRA SRL este Activități specializate de curățenie (CAEN 8122).
LYMAKRA SRL are sediul social la adresa POIENIȚEI Nr. 10B, corp A, Municipiul Ploiești, Jud. Prahova, 100157.
Nu. LYMAKRA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LYMAKRA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].