ActivăSRL

LUXURY ESTETIQ SRL

Str. Sălciilor Nr. 12-12B, Bl. F1, Sc. A, Et. DEMISOL, Mun. Tulcea, Jud. Tulcea, 820048

CAEN 9622: Activități de tratament și înfrumusețare

CUI
31875880
Reg. Com.
J36/246/2013
Înființată
18 iunie 2013
Vechime
13 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
1,4 mil. lei
Profit net 2025
344 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.06.2013

Rezumat

Pe scurt

LUXURY ESTETIQ SRL (CUI 31875880) este o societate cu răspundere limitată activă din Tulcea, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,4 mil. lei (-5,8% față de 2024) și un profit net de 344.334 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31875880
Nr. Reg. Com.
J36/246/2013
EUID
ROONRC.J2013000246361
Cod CAEN principal
9622 - Activități de tratament și înfrumusețare
Data înființării
18 iunie 2013
Vechime
13 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Sălciilor Nr. 12-12B, Bl. F1, Sc. A, Et. DEMISOL, Mun. Tulcea, Jud. Tulcea, 820048

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • ŢIMUR••• ALEXAN••• MA•••
  • ŢIMUR••• ROM•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-5,8% față de 2024

1.404.488 RON

2024: 1.491.281 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 107.778 RONAnul 2017: 103.698 RONAnul 2018: 114.418 RONAnul 2019: 169.725 RONAnul 2020: 226.556 RONAnul 2021: 446.073 RONAnul 2022: 617.674 RONAnul 2023: 1.068.140 RONAnul 2024: 1.491.281 RONAnul 2025: 1.404.488 RON

Profit net 2025

-42,7% față de 2024

344.334 RON

2024: 601.426 RON

-200k0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 58.171 RONAnul 2017: 41.732 RONAnul 2018: -11.240 RONAnul 2019: 614 RONAnul 2020: 34.811 RONAnul 2021: 197.197 RONAnul 2022: 121.617 RONAnul 2023: 392.234 RONAnul 2024: 601.426 RONAnul 2025: 344.334 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    344 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    601 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    392 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    618 mii lei
    Profit net
    122 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    446 mii lei
    Profit net
    197 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    227 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    170 mii lei
    Profit net
    614 lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    104 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    108 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
25%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 24,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,72Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 72% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
58%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

58% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Tulcea cu nr. J36/246/2013.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LUXURY ESTETIQ SRL

Este LUXURY ESTETIQ SRL activă?

Da. LUXURY ESTETIQ SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LUXURY ESTETIQ SRL?

Cifra de afaceri a LUXURY ESTETIQ SRL în 2025 a fost de 1.404.488 lei (1,4 mil. lei), în scădere cu 5,8% față de 2024.

Ce profit a avut LUXURY ESTETIQ SRL în 2025?

În 2025, LUXURY ESTETIQ SRL a înregistrat un profit net de 344.334 lei.

Ce activitate are LUXURY ESTETIQ SRL?

Activitatea principală a LUXURY ESTETIQ SRL este Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

Unde are sediul LUXURY ESTETIQ SRL?

LUXURY ESTETIQ SRL are sediul social la adresa Str. Sălciilor Nr. 12-12B, Bl. F1, Sc. A, Et. DEMISOL, Mun. Tulcea, Jud. Tulcea, 820048.

LUXURY ESTETIQ SRL este plătitoare de TVA?

Da. LUXURY ESTETIQ SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

LUXURY ESTETIQ SRL are datorii la ANAF?

Nu. LUXURY ESTETIQ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LUXURY ESTETIQ SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].