Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LUXOR CO SRL (CUI 20177300) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, județul Ilfov, înființată în 2006 și radiată în 2022. Activitatea principală era Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).
Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 237.604 lei (-9,7% față de 2018) și un profit net de 12.118 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2010 | - |
| 2011 | 0 lei |
| 2012 | 315 lei |
| 2013 | 386.330 lei |
| 2014 | 281.359 lei |
| 2015 | 147.707 lei |
| 2016 | 170.725 lei |
| 2017 | 268.900 lei |
| 2018 | 262.989 lei |
| 2019 | 237.604 lei |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 237.604 | 262.989 | 268.900 | 170.725 | 147.707 | 281.359 | 386.330 | 315 | 0 | - |
| Profit net | 12.118 | 1.311 | 17.936 | 17.645 | 2 | -51.365 | 158.051 | -3.586 | 0 | - |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | - | - | - |
| Active imobilizate | 134.345 | 131.022 | 235.259 | 72.684 | 92.557 | 137.050 | 140.612 | 107.749 | 85.000 | 85.000 |
| Active circulante | 150.863 | 99.465 | 98.479 | 58.333 | 22.070 | 70.916 | 53.462 | 55.788 | 51.813 | 51.813 |
| Stocuri | 7.760 | 8.360 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 3.333 | 2.203 | 2.203 |
| Creanțe | 141.704 | 88.370 | 92.131 | 57.213 | 18.701 | 52.625 | 52.921 | 51.615 | 49.535 | 49.535 |
| Datorii | 414.772 | 332.534 | 403.479 | 159.453 | 143.409 | 263.048 | 197.796 | 325.310 | 295.000 | 295.000 |
| Capitaluri proprii | 20.439 | 8.311 | 7.000 | -10.936 | -28.782 | -55.082 | -3.722 | -161.773 | -158.187 | -158.187 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 36% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
95% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată din 07.12.2022. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. LUXOR CO SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.
Cifra de afaceri a LUXOR CO SRL în 2019 a fost de 237.604 lei, în scădere cu 9,7% față de 2018.
În 2019, LUXOR CO SRL a înregistrat un profit net de 12.118 lei.
Conform bilanțului pe 2019, LUXOR CO SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2018).
Activitatea principală a LUXOR CO SRL era Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).
LUXOR CO SRL avea sediul social la adresa DOINEI Nr. 1, Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Jud. Ilfov, 77175.
Nu. LUXOR CO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].