LUXING PALTINS SERV S.R.L.
Str. Călugăreni Nr. 12, Bl. B37, Sc. 2, Et. 2, Ap. 20, Mun. Brăila, Jud. Brăila, 810303
CAEN 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- CUI
- 15269059
- Reg. Com.
- J09/188/2003
- Înființată
- 6 martie 2003
- Vechime
- 23 de ani, 7 luni
- Profit net 2024
- 0 lei
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.03.2003
Rezumat
Pe scurt
LUXING PALTINS SERV S.R.L. (CUI 15269059) este o societate cu răspundere limitată activă din Brăila, înființată în 2003. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 9.331 lei (-58% față de 2017) și o pierdere netă de 8.083 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 15269059
- Nr. Reg. Com.
- J09/188/2003
- EUID
- ROONRC.J09/188/2003
- Cod CAEN principal
- 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- Data înființării
- 6 martie 2003
- Vechime
- 23 de ani, 7 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. Călugăreni Nr. 12, Bl. B37, Sc. 2, Et. 2, Ap. 20, Mun. Brăila, Jud. Brăila, 810303
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- AD••• M.•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2014 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2024
-
Profit net 2024
0 RON
2022: 0 RON
Evoluție pe ani
2024
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2022
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2021
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2020
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2019
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2018
- Cifra de afaceri
- 9 mii lei
- Profit net
- -8 mii lei
- Angajați
- -
2017
- Cifra de afaceri
- 22 mii lei
- Profit net
- -6 mii lei
- Angajați
- 1
2016
- Cifra de afaceri
- 1 mii lei
- Profit net
- -2 mii lei
- Angajați
- -
2015
- Cifra de afaceri
- 6 mii lei
- Profit net
- -8 mii lei
- Angajați
- 1
2014
- Cifra de afaceri
- 22 mii lei
- Profit net
- -11 mii lei
- Angajați
- 1
Analiză
Indicatori financiari 2024
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0,1% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
96.806% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2024
Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2006
- 2020
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2013
Cel mai mare profit net din istoric
- 2008
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 2003
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Brăila cu nr. J9/188/2003, sub denumirea LUXING PALTINS SERV SRL.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre LUXING PALTINS SERV S.R.L.
Este LUXING PALTINS SERV S.R.L. activă?
Da. LUXING PALTINS SERV S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a LUXING PALTINS SERV S.R.L.?
Cifra de afaceri a LUXING PALTINS SERV S.R.L. în 2018 a fost de 9.331 lei, în scădere cu 58% față de 2017.
Ce profit a avut LUXING PALTINS SERV S.R.L. în 2018?
În 2018, LUXING PALTINS SERV S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 8.083 lei.
Ce activitate are LUXING PALTINS SERV S.R.L.?
Activitatea principală a LUXING PALTINS SERV S.R.L. este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
Unde are sediul LUXING PALTINS SERV S.R.L.?
LUXING PALTINS SERV S.R.L. are sediul social la adresa Str. Călugăreni Nr. 12, Bl. B37, Sc. 2, Et. 2, Ap. 20, Mun. Brăila, Jud. Brăila, 810303.
LUXING PALTINS SERV S.R.L. este plătitoare de TVA?
Nu. LUXING PALTINS SERV S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
LUXING PALTINS SERV S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. LUXING PALTINS SERV S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre LUXING PALTINS SERV S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].