ActivăSRL

LUST TECH S.R.L.

Str. Graurului Nr. 3, Et. 4, Ap. 33, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
50506692
Reg. Com.
J2024020221009
Înființată
4 septembrie 2024
Vechime
2 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
280 mii lei
Profit net 2025
177 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.09.2024

Rezumat

Pe scurt

LUST TECH S.R.L. (CUI 50506692) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2024. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 280.418 lei (+255% față de 2024) și un profit net de 176.514 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
50506692
Nr. Reg. Com.
J2024020221009
EUID
ROONRC.J2024020221009
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
4 septembrie 2024
Vechime
2 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Graurului Nr. 3, Et. 4, Ap. 33, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ARI••• RAL••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2024 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+255,3% față de 2024

280.418 RON

2024: 78.934 RON

0100k200k300k20242025Anul 2024: 78.934 RONAnul 2025: 280.418 RON

Profit net 2025

+105,3% față de 2024

176.514 RON

2024: 85.986 RON

050k100k150k200k20242025Anul 2024: 85.986 RONAnul 2025: 176.514 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    280 mii lei
    Profit net
    177 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    86 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
63%Față de anul anterior: în scădere
20242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 62,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,87Față de anul anterior: în scădere
20242025

Activele circulante acoperă doar 87% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
58%Față de anul anterior: în creștere
20242025

58% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J2024020221009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LUST TECH S.R.L.

Este LUST TECH S.R.L. activă?

Da. LUST TECH S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LUST TECH S.R.L.?

Cifra de afaceri a LUST TECH S.R.L. în 2025 a fost de 280.418 lei, în creștere cu 255% față de 2024.

Ce profit a avut LUST TECH S.R.L. în 2025?

În 2025, LUST TECH S.R.L. a înregistrat un profit net de 176.514 lei.

Ce activitate are LUST TECH S.R.L.?

Activitatea principală a LUST TECH S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul LUST TECH S.R.L.?

LUST TECH S.R.L. are sediul social la adresa Str. Graurului Nr. 3, Et. 4, Ap. 33, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

LUST TECH S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. LUST TECH S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LUST TECH S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LUST TECH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LUST TECH S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].