Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 71,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LUSIN SRL (CUI 1332571) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Sinaia, Oraș Sinaia, județul Prahova, înființată în 1992. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 75.667 lei (+5,6% față de 2024) și un profit net de 53.967 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.166.897 lei |
| 2017 | 1.245.436 lei |
| 2018 | 878.576 lei |
| 2019 | 695.156 lei |
| 2020 | 564.665 lei |
| 2021 | 298.462 lei |
| 2022 | 70.931 lei |
| 2023 | 71.182 lei |
| 2024 | 71.623 lei |
| 2025 | 75.667 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 75.667 | 71.623 | 71.182 | 70.931 | 298.462 | 564.665 | 695.156 | 878.576 | 1.245.436 | 1.166.897 |
| Profit net | 53.967 | 53.214 | 55.514 | 59.317 | 18.569 | 36.162 | 62.021 | 69.130 | 32.581 | 55.544 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 |
| Active imobilizate | 34.875 | 35.898 | 36.921 | 37.945 | 38.968 | 39.991 | 40.929 | 52.466 | 52.466 | 52.466 |
| Active circulante | 56.488 | 88.437 | 184.993 | 126.021 | 116.999 | 214.024 | 227.542 | 200.201 | 262.180 | 271.339 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | 27.535 | 52.619 | 115.437 | 192.809 | 187.247 |
| Creanțe | 44.058 | 3.025 | 3.125 | 3.278 | 3.103 | 3.002 | 2.669 | 2.843 | 3.260 | 7.284 |
| Datorii | 9.017 | 9.797 | 10.590 | 8.157 | 9.474 | 76.091 | 76.709 | 74.926 | 173.536 | 160.275 |
| Capitaluri proprii | 82.505 | 114.538 | 211.324 | 155.809 | 146.493 | 177.924 | 191.762 | 177.741 | 141.110 | 163.530 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 71,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,26 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
9,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LUSIN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LUSIN SRL în 2025 a fost de 75.667 lei, în creștere cu 5,6% față de 2024.
În 2025, LUSIN SRL a înregistrat un profit net de 53.967 lei.
Activitatea principală a LUSIN SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).
LUSIN SRL are sediul social la adresa Str. BRINDUSELOR-CART.PLATOUL IZVOR Nr. 3, Bl. 11, Et. P, Loc. Sinaia, Oraș Sinaia, Jud. Prahova, 2180.
Nu. LUSIN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LUSIN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].