RadiatăSRL

LUPUSORU SRL

Str. Rafinăriei Nr. 10, Orş. Dărmăneşti, Jud. Bacău

CAEN 5211: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
965931
Reg. Com.
J04/1594/1991
Înființată
17 septembrie 1991
Vechime
35 de ani, 1 lună

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 07.10.2003

Rezumat

Pe scurt

LUPUSORU SRL (CUI 965931) a fost o societate cu răspundere limitată din Dărmănești, județul Bacău, înființată în 1991 și radiată în 2003. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
965931
Nr. Reg. Com.
J04/1594/1991
EUID
ROONRC.J04/1594/1991
Cod CAEN principal
5211 - Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
17 septembrie 1991
Vechime
35 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Rafinăriei Nr. 10, Orş. Dărmăneşti, Jud. Bacău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • LUPUS••• •• PE•••
  • LUPUS••• •• VAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2003

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1991

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1594/1991.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LUPUSORU SRL

Este LUPUSORU SRL activă?

Nu. LUPUSORU SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2003.

Ce activitate avea LUPUSORU SRL?

Activitatea principală a LUPUSORU SRL era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Unde avea sediul LUPUSORU SRL?

LUPUSORU SRL avea sediul social la adresa Str. Rafinăriei Nr. 10, Orș. Dărmănești, Jud. Bacău.

LUPUSORU SRL are datorii la ANAF?

Nu. LUPUSORU SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LUPUSORU SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].