Marjă netă
SlabFirma a pierdut 192,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LUPARO SRL (CUI 1286521) este o societate cu răspundere limitată activă din Giurgiu, înființată în 1992. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9.105 lei (-14% față de 2024) și o pierdere netă de 17.508 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 12.533 lei |
| 2017 | 10.957 lei |
| 2018 | 14.740 lei |
| 2019 | 23.244 lei |
| 2020 | 8.818 lei |
| 2021 | 6.025 lei |
| 2022 | 3.866 lei |
| 2023 | 3.950 lei |
| 2024 | 10.588 lei |
| 2025 | 9.105 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 9.105 | 10.588 | 3.950 | 3.866 | 6.025 | 8.818 | 23.244 | 14.740 | 10.957 | 12.533 |
| Profit net | -17.508 | -12.390 | -19.087 | -22.459 | -14.642 | -5.698 | 3.820 | 768 | -9.144 | -29.142 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Active imobilizate | 276.032 | 278.984 | 281.936 | 284.888 | 287.840 | 290.792 | 293.744 | 296.696 | 301.607 | 303.697 |
| Active circulante | 9.256 | 9.029 | 9.876 | 5.102 | 2.750 | 1.102 | 317 | 4.094 | 31.974 | 30.489 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 4.262 | 3.738 | 3.621 | 2.302 | 663 | - | - | 3.091 | 25.143 | 25.633 |
| Datorii | 109.021 | 94.238 | 85.648 | 64.739 | 42.881 | 29.543 | 26.011 | 36.560 | 70.119 | 61.579 |
| Capitaluri proprii | 176.267 | 193.775 | 206.164 | 225.251 | 247.709 | 262.351 | 268.050 | 264.230 | 263.462 | 272.607 |
Firma a pierdut 192,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 8,5% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
38% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LUPARO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LUPARO SRL în 2025 a fost de 9.105 lei, în scădere cu 14% față de 2024.
În 2025, LUPARO SRL a înregistrat o pierdere netă de 17.508 lei.
Activitatea principală a LUPARO SRL este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
LUPARO SRL are sediul social la adresa Str. VLAD TEPES Nr. 28, Municipiul Giurgiu, Jud. Giurgiu, 8375.
Da. LUPARO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LUPARO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].