Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LUNGAN & COMP SNC (CUI 4866795) este o societate în nume colectiv din satul Osica de Sus, Comuna Osica de Sus, județul Olt, înființată în 1993. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN 4751). Firma este în curs de dizolvare.
În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat un profit net de 8.368 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 8.649 lei |
| 2017 | 7.472 lei |
| 2018 | 5.394 lei |
| 2019 | 3.550 lei |
| 2020 | 4.753 lei |
| 2021 | 1.443 lei |
| 2022 | 3.119 lei |
| 2023 | 843 lei |
| 2024 | 480 lei |
| 2025 | 0 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 | 480 | 843 | 3.119 | 1.443 | 4.753 | 3.550 | 5.394 | 7.472 | 8.649 |
| Profit net | 8.368 | -3.582 | -2.571 | 615 | -4.007 | -1.137 | -2.181 | -3.697 | -9.179 | -10.691 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - |
| Active circulante | 4.506 | 4.965 | 8.405 | 798 | 266 | 444 | 17 | 884 | 4.666 | 14.378 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - |
| Creanțe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 10.000 |
| Datorii | 8.612 | 17.438 | 17.297 | 7.118 | 7.201 | 3.371 | 1.807 | 494 | 579 | 1.112 |
| Capitaluri proprii | -4.106 | -12.473 | -8.892 | -6.320 | -6.935 | -2.927 | -1.790 | 390 | 4.087 | 13.266 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 52% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
191% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. LUNGAN & COMP SNC este în curs de dizolvare.
În 2025, LUNGAN & COMP SNC a înregistrat un profit net de 8.368 lei.
Activitatea principală a LUNGAN & COMP SNC este Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN 4751).
LUNGAN & COMP SNC are sediul social la adresa Sat Osica de Sus, Comuna Osica de Sus, Jud. Olt, 237310.
Nu. LUNGAN & COMP SNC nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LUNGAN & COMP SNC nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].