LUMINEL COM SRL Suspendată SRL

Înființată 31.08.1993
Str. MANASTIREA HUMORULUI Nr. 22, Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Jud. Suceava, 5900 4711, Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Prezentare

Pe scurt

LUMINEL COM SRL (CUI 4604140) este o societate cu răspundere limitată din Loc. Gura Humorului, Oraș Gura Humorului, județul Suceava, înființată în 1993. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711). Activitatea firmei este suspendată.

În 2008 a raportat o cifră de afaceri de 21.451 lei și un profit net de 1.476 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2025
-
Profit net 2025
0lei
Angajați 2025
-
Marjă netă
-
Capital social
210lei
Vechime
33ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2016-
2017-
2018-
2019-
2020-
2021-
2022-
2023-
2024-
2025-

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri----------
Profit net0000000000
Număr mediu de angajați----------
Active imobilizate18.87118.87118.87118.87118.87118.87118.87118.87118.87118.871
Active circulante3.2793.2793.2793.2793.2793.2793.2793.2793.2793.279
Stocuri3.0913.0913.0913.0913.0913.0913.0913.0913.0913.091
Creanțe52525252525252525252
Datorii4.1764.1764.1764.1764.1764.1764.1764.1764.1764.176
Capitaluri proprii17.97417.97417.97417.97417.97417.97417.97417.97417.97417.974
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,79 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 79% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
19% Față de anul anterior: stabil

19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Întrerupere temporară de activitatePerioadă de suspendare activitate expirată
Ultimul status ANAFSUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.05.2009

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
4604140
Nr. Reg. Com.
J33/1520/1993
EUID
ROONRC.J33/1520/1993
Cod CAEN principal
4711, Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
31 august 1993
Vechime
33 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
210 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Str. MANASTIREA HUMORULUI Nr. 22, Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Jud. Suceava, 5900
Domiciliu fiscal
Str. Mănăstirea Humorului Nr. 22, Orş. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0747••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • MA••• VEOR•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2016
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2009
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2008
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
1999
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
1993
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1520/1993. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre LUMINEL COM SRL

Este LUMINEL COM SRL activă?

Nu. Activitatea LUMINEL COM SRL este suspendată.

Care este cifra de afaceri a LUMINEL COM SRL?

Cifra de afaceri a LUMINEL COM SRL în 2008 a fost de 21.451 lei.

Ce profit a avut LUMINEL COM SRL în 2008?

În 2008, LUMINEL COM SRL a înregistrat un profit net de 1.476 lei.

Ce activitate are LUMINEL COM SRL?

Activitatea principală a LUMINEL COM SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul LUMINEL COM SRL?

LUMINEL COM SRL are sediul social la adresa Str. MANASTIREA HUMORULUI Nr. 22, Loc. Gura Humorului, Oraș Gura Humorului, Jud. Suceava, 5900.

LUMINEL COM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. LUMINEL COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LUMINEL COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. LUMINEL COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LUMINEL COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].