ActivăSRL

LUMINAROM SRL

Calea Bucuresti Nr. -, Bl. 315, Et. 1, Ap. 6, Mun. Urziceni, Jud. Ialomiţa, 925300

CAEN 4772: Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele

CUI
15686129
Reg. Com.
J2003000357217
Înființată
21 august 2003
Vechime
23 de ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
20 mii lei
Profit net 2025
-5 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.08.2003

Rezumat

Pe scurt

LUMINAROM SRL (CUI 15686129) este o societate cu răspundere limitată activă din Urziceni, județul Ialomița, înființată în 2003. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN 4772).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 19.514 lei (+1,6% față de 2024) și o pierdere netă de 4.682 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15686129
Nr. Reg. Com.
J2003000357217
EUID
ROONRC.J2003000357217
Cod CAEN principal
4772 - Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
Data înființării
21 august 2003
Vechime
23 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Calea Bucuresti Nr. -, Bl. 315, Et. 1, Ap. 6, Mun. Urziceni, Jud. Ialomiţa, 925300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SA••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1,6% față de 2024

19.514 RON

2024: 19.216 RON

010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 16.918 RONAnul 2017: 10.928 RONAnul 2018: 13.665 RONAnul 2019: 10.665 RONAnul 2020: 8.960 RONAnul 2021: 10.463 RONAnul 2022: 14.826 RONAnul 2023: 20.755 RONAnul 2024: 19.216 RONAnul 2025: 19.514 RON

Profit net 2025

-273,2% față de 2024

-4.682 RON

2024: 2.703 RON

-5k05k10k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 8.714 RONAnul 2017: 4.492 RONAnul 2018: 9.160 RONAnul 2019: 6.249 RONAnul 2020: 4.425 RONAnul 2021: 6.899 RONAnul 2022: 2.379 RONAnul 2023: -2.124 RONAnul 2024: 2.703 RONAnul 2025: -4.682 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-24%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 24 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
630,78Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 630,78 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

0,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2010

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2008

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ialomița cu nr. J21/357/2003.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LUMINAROM SRL

Este LUMINAROM SRL activă?

Da. LUMINAROM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LUMINAROM SRL?

Cifra de afaceri a LUMINAROM SRL în 2025 a fost de 19.514 lei, în creștere cu 1,6% față de 2024.

Ce profit a avut LUMINAROM SRL în 2025?

În 2025, LUMINAROM SRL a înregistrat o pierdere netă de 4.682 lei.

Ce activitate are LUMINAROM SRL?

Activitatea principală a LUMINAROM SRL este Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN 4772).

Unde are sediul LUMINAROM SRL?

LUMINAROM SRL are sediul social la adresa Calea Bucuresti Nr. -, Bl. 315, Et. 1, Ap. 6, Mun. Urziceni, Jud. Ialomița, 925300.

LUMINAROM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. LUMINAROM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LUMINAROM SRL are datorii la ANAF?

Nu. LUMINAROM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LUMINAROM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].