Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LUMICLINIC SRL (CUI 34715476) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2015. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,39 mil. lei (+18% față de 2024) și un profit net de 112.865 lei, cu 15 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 168.291 lei |
| 2017 | 137.548 lei |
| 2018 | 567.187 lei |
| 2019 | 1.008.974 lei |
| 2020 | 1.110.374 lei |
| 2021 | 1.541.886 lei |
| 2022 | 1.728.184 lei |
| 2023 | 1.684.017 lei |
| 2024 | 2.029.890 lei |
| 2025 | 2.393.893 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.393.893 | 2.029.890 | 1.684.017 | 1.728.184 | 1.541.886 | 1.110.374 | 1.008.974 | 567.187 | 137.548 | 168.291 |
| Profit net | 112.865 | -31.130 | -87.046 | 160.779 | 163.726 | 78.104 | 17.700 | 7.617 | 12.804 | 1.723 |
| Număr mediu de angajați | 15 | 14 | 14 | 14 | 15 | 11 | 13 | 11 | 5 | 2 |
| Active imobilizate | 190.013 | 341.152 | 205.774 | 219.237 | 225.121 | 198.046 | 185.096 | 59.123 | 67.776 | - |
| Active circulante | 404.279 | 207.077 | 475.779 | 507.392 | 219.440 | 72.069 | 131.534 | 176.425 | 99.252 | 78.656 |
| Stocuri | 61.269 | 8.064 | 195.886 | 120.933 | 46.253 | 444 | 29.680 | 42.356 | 16.922 | - |
| Creanțe | 88.184 | 87.464 | 219.612 | 259.760 | 127.289 | 112.105 | 83.192 | 87.809 | 79.565 | 75.000 |
| Datorii | 395.200 | 262.002 | 364.197 | 322.227 | 200.938 | 160.218 | 284.837 | 221.655 | 161.152 | 85.583 |
| Capitaluri proprii | 199.092 | 286.227 | 317.356 | 404.402 | 243.623 | 109.897 | 31.793 | 13.893 | 5.876 | -6.927 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,02 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
66% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LUMICLINIC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LUMICLINIC SRL în 2025 a fost de 2.393.893 lei (2,39 mil. lei), în creștere cu 18% față de 2024.
În 2025, LUMICLINIC SRL a înregistrat un profit net de 112.865 lei.
Activitatea principală a LUMICLINIC SRL este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).
LUMICLINIC SRL are sediul social la adresa MITROPOLITUL NIFON Nr. 40, CAMERA NR.1, București Sectorul 4, Jud. București.
Nu. LUMICLINIC SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LUMICLINIC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].