Marjă netă
SlabFirma a pierdut 59 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LUMAH COMIMPEX SRL (CUI 6219981) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 1994. Activitatea principală este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).
În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 19.350 lei (-84% față de 2020) și o pierdere netă de 11.414 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2012 | 5.000 lei |
| 2013 | 10.180 lei |
| 2014 | 5.140 lei |
| 2015 | 6.753 lei |
| 2016 | 127.650 lei |
| 2017 | 127.350 lei |
| 2018 | 126.660 lei |
| 2019 | 114.205 lei |
| 2020 | 119.940 lei |
| 2021 | 19.350 lei |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 19.350 | 119.940 | 114.205 | 126.660 | 127.350 | 127.650 | 6.753 | 5.140 | 10.180 | 5.000 |
| Profit net | -11.414 | 2.674 | -31.366 | -3.764 | -57.582 | 106.539 | 0 | 1.318 | 1.690 | -1.490 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | 0 | - | - | 0 | - | - |
| Active imobilizate | 0 | 4.910 | 4.910 | 4.910 | 4.910 | 1.485 | 2.044 | 2.517 | 77 | 221 |
| Active circulante | 0 | 3.848 | 318 | 31.731 | 35.500 | 96.507 | 4.229 | 1.435 | 2.596 | 692 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | - | - | - | - | - | 9.990 | - | - | - | - |
| Datorii | 4.426 | 1.769 | 913 | 961 | 966 | 966 | 15.786 | 15.732 | 15.770 | 15.700 |
| Capitaluri proprii | -4.426 | 6.989 | 4.315 | 35.680 | 39.444 | 97.026 | -9.513 | -11.780 | -13.097 | -14.787 |
Firma a pierdut 59 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
Nu se poate calcula: bilanțul nu conține active.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LUMAH COMIMPEX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LUMAH COMIMPEX SRL în 2021 a fost de 19.350 lei, în scădere cu 84% față de 2020.
În 2021, LUMAH COMIMPEX SRL a înregistrat o pierdere netă de 11.414 lei.
Activitatea principală a LUMAH COMIMPEX SRL este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).
LUMAH COMIMPEX SRL are sediul social la adresa Sos. IANCULUI Nr. 29, Bl. 105B, Sc. C, Et. 5, Ap. 121, București Sectorul 2, Jud. București, 33711.
Nu. LUMAH COMIMPEX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LUMAH COMIMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].