RadiatăSRL

LUM PLAST

Mangalia, Bl. A140, Ap. 79, Mun. Mangalia, Jud. Constanţa

CUI
2423392
Reg. Com.
J13/2133/1990
Înființată
17 martie 1992
Vechime
34 de ani, 7 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 15.12.2005

Rezumat

Pe scurt

LUM PLAST (CUI 2423392) a fost o societate cu răspundere limitată din Mangalia, județul Constanța, înființată în 1992 și radiată în 2005.

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
2423392
Nr. Reg. Com.
J13/2133/1990
EUID
ROONRC.J13/2133/1992
Data înființării
17 martie 1992
Vechime
34 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Mangalia, Bl. A140, Ap. 79, Mun. Mangalia, Jud. Constanţa

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • C••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2005

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată cu nr. J13/2133/1990.

  3. Nouă înmatriculare la Registrul Comerțului

    Nr. Reg. Com. J13/2133/1992 (județul Constanța), denumirea LUM PLAST SRL.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LUM PLAST

Este LUM PLAST activă?

Nu. LUM PLAST a fost radiată din Registrul Comerțului în 2005.

Unde avea sediul LUM PLAST?

LUM PLAST avea sediul social la adresa Mangalia, Bl. A140, Ap. 79, Mun. Mangalia, Jud. Constanța.

LUM PLAST are datorii la ANAF?

Nu. LUM PLAST nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LUM PLAST

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].