ActivăSRL

LUKDELCRIS STYLE SRL

Str CONSTRUCTORULUI Nr. 3, Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti, Jud. Vrancea, 627102

CAEN 9621: Activități de coafură și frizerie

CUI
37192070
Reg. Com.
J2017000167390
Înființată
13 martie 2017
Vechime
9 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
142 mii lei
Profit net 2025
-26 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.03.2017

Rezumat

Pe scurt

LUKDELCRIS STYLE SRL (CUI 37192070) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Goleștii de Sus, comuna Cotești, județul Vrancea, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 142.220 lei (-17% față de 2024) și o pierdere netă de 25.560 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37192070
Nr. Reg. Com.
J2017000167390
EUID
ROONRC.J2017000167390
Cod CAEN principal
9621 - Activități de coafură și frizerie
Data înființării
13 martie 2017
Vechime
9 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str CONSTRUCTORULUI Nr. 3, Sat Goleştii de Sus Com. Coteşti, Jud. Vrancea, 627102

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CIOB••• TEIŞ••• LĂCRĂMIO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-16,6% față de 2024

142.220 RON

2024: 170.586 RON

050k100k150k200k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 50.359 RONAnul 2018: 37.775 RONAnul 2019: 124.178 RONAnul 2020: 93.737 RONAnul 2021: 71.510 RONAnul 2022: 53.938 RONAnul 2023: 113.034 RONAnul 2024: 170.586 RONAnul 2025: 142.220 RON

Profit net 2025

-153,1% față de 2024

-25.560 RON

2024: 48.170 RON

-40k-20k020k40k60k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 7.009 RONAnul 2018: 3.398 RONAnul 2019: 25.984 RONAnul 2020: 2.910 RONAnul 2021: 6.457 RONAnul 2022: -24.308 RONAnul 2023: -22.791 RONAnul 2024: 48.170 RONAnul 2025: -25.560 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    142 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    171 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    113 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    72 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    94 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-18%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 18 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,90Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 90% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
112%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

112% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/167/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LUKDELCRIS STYLE SRL

Este LUKDELCRIS STYLE SRL activă?

Da. LUKDELCRIS STYLE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LUKDELCRIS STYLE SRL?

Cifra de afaceri a LUKDELCRIS STYLE SRL în 2025 a fost de 142.220 lei, în scădere cu 17% față de 2024.

Ce profit a avut LUKDELCRIS STYLE SRL în 2025?

În 2025, LUKDELCRIS STYLE SRL a înregistrat o pierdere netă de 25.560 lei.

Ce activitate are LUKDELCRIS STYLE SRL?

Activitatea principală a LUKDELCRIS STYLE SRL este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

Unde are sediul LUKDELCRIS STYLE SRL?

LUKDELCRIS STYLE SRL are sediul social la adresa Str CONSTRUCTORULUI Nr. 3, Sat Goleștii de Sus Com. Cotești, Jud. Vrancea, 627102.

LUKDELCRIS STYLE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. LUKDELCRIS STYLE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LUKDELCRIS STYLE SRL are datorii la ANAF?

Nu. LUKDELCRIS STYLE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LUKDELCRIS STYLE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].