Marjă netă
SlabFirma a pierdut 91,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LUCI & EDUARD SRL (CUI 33643355) este o societate cu răspundere limitată din satul Eftimie Murgu, Comuna Eftimie Murgu, județul Caraș-Severin, înființată în 2014. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630). Firma se află în procedura insolvenței.
În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 116.157 lei (-64% față de 2023) și o pierdere netă de 105.962 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 47.041 lei |
| 2016 | 15.270 lei |
| 2017 | 137.280 lei |
| 2018 | 181.959 lei |
| 2019 | 366.439 lei |
| 2020 | 247.660 lei |
| 2021 | 372.825 lei |
| 2022 | 456.163 lei |
| 2023 | 320.829 lei |
| 2024 | 116.157 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 116.157 | 320.829 | 456.163 | 372.825 | 247.660 | 366.439 | 181.959 | 137.280 | 15.270 | 47.041 |
| Profit net | -105.962 | 73.747 | 238.510 | 182.998 | 106.126 | 265.475 | 112.194 | 71.157 | -28.619 | 3 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | - | 2 | - | - | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | 57.838 | 21.353 | 41.262 | 36.854 | 54.804 | 72.754 | 954 | 954 | 954 | 954 |
| Active circulante | 1.003.114 | 1.017.341 | 932.991 | 708.161 | 511.590 | 397.403 | 136.678 | 32.527 | 2.868 | 2.563 |
| Stocuri | 34.261 | 10.298 | 7.668 | 1.859 | 4.800 | 6.900 | 7.320 | 2.659 | 2.845 | 2.499 |
| Creanțe | 944.920 | 992.065 | 917.102 | 1.752 | 3.584 | 2.306 | - | 1.770 | - | - |
| Datorii | 162.838 | 34.618 | 43.924 | 59.002 | 63.379 | 73.268 | 6.218 | 14.261 | 55.759 | 26.835 |
| Capitaluri proprii | 898.114 | 1.004.076 | 930.329 | 686.013 | 503.015 | 396.889 | 131.414 | 19.220 | -51.937 | -23.318 |
Firma a pierdut 91,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,16 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
15% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
LUCI & EDUARD SRL se află în procedura insolvenței.
Cifra de afaceri a LUCI & EDUARD SRL în 2024 a fost de 116.157 lei, în scădere cu 64% față de 2023.
În 2024, LUCI & EDUARD SRL a înregistrat o pierdere netă de 105.962 lei.
Activitatea principală a LUCI & EDUARD SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
LUCI & EDUARD SRL are sediul social la adresa EFTIMIE MURGU Nr. 337, Sat Eftimie Murgu, Comuna Eftimie Murgu, Jud. Caraș-Severin, 327190.
Nu. LUCI & EDUARD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. LUCI & EDUARD SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].