ActivăSRL

LUCEDY CONSTRUCT S.R.L.

Sat Frumosu Com. Frumosu, Jud. Suceava, 727260

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
43623797
Reg. Com.
J33/151/2021
Înființată
27 ianuarie 2021
Vechime
5 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
21 mii lei
Profit net 2025
345 lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.01.2021

Rezumat

Pe scurt

LUCEDY CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43623797) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Frumosu, județul Suceava, înființată în 2021. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 21.105 lei (-66% față de 2024) și un profit net de 345 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43623797
Nr. Reg. Com.
J33/151/2021
EUID
ROONRC.J33/151/2021
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
27 ianuarie 2021
Vechime
5 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Frumosu Com. Frumosu, Jud. Suceava, 727260

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SCRI••• CONSTAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-65,7% față de 2024

21.105 RON

2024: 61.579 RON

050k100k150k20212022202320242025Anul 2021: 41.900 RONAnul 2022: 132.150 RONAnul 2023: 121.905 RONAnul 2024: 61.579 RONAnul 2025: 21.105 RON

Profit net 2025

-91,9% față de 2024

345 RON

2024: 4.235 RON

02k4k6k20212022202320242025Anul 2021: 652 RONAnul 2022: 765 RONAnul 2023: 453 RONAnul 2024: 4.235 RONAnul 2025: 345 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    345 lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    453 lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    765 lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    652 lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
1,6%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,03Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,03 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
33%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

33% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/151/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LUCEDY CONSTRUCT S.R.L.

Este LUCEDY CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. LUCEDY CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LUCEDY CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a LUCEDY CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 21.105 lei, în scădere cu 66% față de 2024.

Ce profit a avut LUCEDY CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, LUCEDY CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 345 lei.

Ce activitate are LUCEDY CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a LUCEDY CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul LUCEDY CONSTRUCT S.R.L.?

LUCEDY CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Sat Frumosu Com. Frumosu, Jud. Suceava, 727260.

LUCEDY CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. LUCEDY CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

LUCEDY CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LUCEDY CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LUCEDY CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].