ActivăSRL

LUCCI STORE SRL

Str. TRANSILVANIEI (SPAŢIU COM. NR. 35) Nr. 14A, Bl. A12, Mun. Aiud, Jud. Alba, 515200

CAEN 8210: Activități de secretariat și servicii suport

CUI
22198716
Reg. Com.
J2007000982013
Înființată
1 august 2007
Vechime
19 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
86 mii lei
Profit net 2025
16 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 15.10.2012

Rezumat

Pe scurt

LUCCI STORE SRL (CUI 22198716) este o societate cu răspundere limitată activă din Aiud, județul Alba, înființată în 2007. Activitatea principală este Activități de secretariat și servicii suport (CAEN 8210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 85.557 lei (+575% față de 2024) și un profit net de 16.434 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22198716
Nr. Reg. Com.
J2007000982013
EUID
ROONRC.J2007000982013
Cod CAEN principal
8210 - Activități de secretariat și servicii suport
Data înființării
1 august 2007
Vechime
19 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. TRANSILVANIEI (SPAŢIU COM. NR. 35) Nr. 14A, Bl. A12, Mun. Aiud, Jud. Alba, 515200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DEC••• IO••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+575,5% față de 2024

85.557 RON

2024: 12.666 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 82.861 RONAnul 2017: 103.269 RONAnul 2018: 132.121 RONAnul 2019: 176.813 RONAnul 2020: 229.789 RONAnul 2021: 268.189 RONAnul 2022: 401.717 RONAnul 2023: 39.217 RONAnul 2024: 12.666 RONAnul 2025: 85.557 RON

Profit net 2025

+133,3% față de 2024

16.434 RON

2024: -49.365 RON

-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 34.722 RONAnul 2017: 52.106 RONAnul 2018: 20.784 RONAnul 2019: 52.638 RONAnul 2020: 90.432 RONAnul 2021: 114.286 RONAnul 2022: 237.586 RONAnul 2023: -26.520 RONAnul 2024: -49.365 RONAnul 2025: 16.434 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    86 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    -49 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    402 mii lei
    Profit net
    238 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    268 mii lei
    Profit net
    114 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    230 mii lei
    Profit net
    90 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    177 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    103 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    83 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
19%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 19,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,22Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,22 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
78%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

78% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/982/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LUCCI STORE SRL

Este LUCCI STORE SRL activă?

Da. LUCCI STORE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LUCCI STORE SRL?

Cifra de afaceri a LUCCI STORE SRL în 2025 a fost de 85.557 lei, în creștere cu 575% față de 2024.

Ce profit a avut LUCCI STORE SRL în 2025?

În 2025, LUCCI STORE SRL a înregistrat un profit net de 16.434 lei.

Ce activitate are LUCCI STORE SRL?

Activitatea principală a LUCCI STORE SRL este Activități de secretariat și servicii suport (CAEN 8210).

Unde are sediul LUCCI STORE SRL?

LUCCI STORE SRL are sediul social la adresa Str. TRANSILVANIEI (SPAȚIU COM. NR. 35) Nr. 14A, Bl. A12, Mun. Aiud, Jud. Alba, 515200.

LUCCI STORE SRL este plătitoare de TVA?

Da. LUCCI STORE SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

LUCCI STORE SRL are datorii la ANAF?

Nu. LUCCI STORE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LUCCI STORE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].