ActivăSRL

LUCARMA SERV S.R.L.

Str. Trotuşului Nr. 4, Sat Târgu Trotuş Com. Târgu Trotuş, Jud. Bacău, 607630

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
43691244
Reg. Com.
J04/248/2021
Înființată
8 februarie 2021
Vechime
5 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
676 mii lei
Profit net 2025
44 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.02.2021

Rezumat

Pe scurt

LUCARMA SERV S.R.L. (CUI 43691244) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Târgu Trotuș, județul Bacău, înființată în 2021. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 675.956 lei (+1,4% față de 2024) și un profit net de 44.000 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43691244
Nr. Reg. Com.
J04/248/2021
EUID
ROONRC.J4/248/2021
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
8 februarie 2021
Vechime
5 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Trotuşului Nr. 4, Sat Târgu Trotuş Com. Târgu Trotuş, Jud. Bacău, 607630

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COJOC••• RĂD••• T•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1,4% față de 2024

675.956 RON

2024: 666.784 RON

0500k1 mil2 mil20212022202320242025Anul 2021: 292.229 RONAnul 2022: 1.434.724 RONAnul 2023: 740.909 RONAnul 2024: 666.784 RONAnul 2025: 675.956 RON

Profit net 2025

+19,6% față de 2024

44.000 RON

2024: 36.783 RON

020k40k60k80k20212022202320242025Anul 2021: 806 RONAnul 2022: 69.445 RONAnul 2023: 29.904 RONAnul 2024: 36.783 RONAnul 2025: 44.000 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    676 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    667 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    741 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    292 mii lei
    Profit net
    806 lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,5%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,53Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,53 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
57%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

57% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/248/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LUCARMA SERV S.R.L.

Este LUCARMA SERV S.R.L. activă?

Da. LUCARMA SERV S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LUCARMA SERV S.R.L.?

Cifra de afaceri a LUCARMA SERV S.R.L. în 2025 a fost de 675.956 lei, în creștere cu 1,4% față de 2024.

Ce profit a avut LUCARMA SERV S.R.L. în 2025?

În 2025, LUCARMA SERV S.R.L. a înregistrat un profit net de 44.000 lei.

Ce activitate are LUCARMA SERV S.R.L.?

Activitatea principală a LUCARMA SERV S.R.L. este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul LUCARMA SERV S.R.L.?

LUCARMA SERV S.R.L. are sediul social la adresa Str. Trotușului Nr. 4, Sat Târgu Trotuș Com. Târgu Trotuș, Jud. Bacău, 607630.

LUCARMA SERV S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. LUCARMA SERV S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

LUCARMA SERV S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LUCARMA SERV S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LUCARMA SERV S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].