Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
LUCAL SRL (CUI 15448810) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2003. Activitatea principală este Școli de conducere (pilotaj) (CAEN 8553).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 13.262 lei (-22% față de 2024) și un profit net de 1.541 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 46.777 lei |
| 2017 | 32.140 lei |
| 2018 | 10.229 lei |
| 2019 | 8.622 lei |
| 2020 | 2.131 lei |
| 2021 | 5.432 lei |
| 2022 | 19.697 lei |
| 2023 | 18.474 lei |
| 2024 | 16.975 lei |
| 2025 | 13.262 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 13.262 | 16.975 | 18.474 | 19.697 | 5.432 | 2.131 | 8.622 | 10.229 | 32.140 | 46.777 |
| Profit net | 1.541 | 6.751 | -8.222 | 767 | -1.677 | -1.316 | -11.215 | -7.481 | -3.024 | 1.266 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 27.160 | 25.482 | 13.805 | 24.400 | 20.477 | 18.905 | 18.835 | 18.995 | 16.241 | 7.714 |
| Stocuri | 2.393 | 6.736 | 6.736 | 18.861 | 18.861 | 18.861 | 17.302 | 16.141 | 14.846 | 7.385 |
| Creanțe | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Datorii | 115.452 | 115.316 | 110.389 | 112.763 | 109.607 | 106.358 | 104.972 | 93.917 | 83.682 | 72.131 |
| Capitaluri proprii | -88.292 | -89.834 | -96.584 | -88.363 | -89.130 | -87.453 | -86.137 | -74.922 | -67.441 | -64.417 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 24% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
425% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. LUCAL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a LUCAL SRL în 2025 a fost de 13.262 lei, în scădere cu 22% față de 2024.
În 2025, LUCAL SRL a înregistrat un profit net de 1.541 lei.
Activitatea principală a LUCAL SRL este Școli de conducere (pilotaj) (CAEN 8553).
LUCAL SRL are sediul social la adresa Str. OASULUI Nr. 219-221, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 3400.
Nu. LUCAL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. LUCAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].